SENNIK: „Śni mi się, że jestem naga, a ludzie wytykają mnie palcami"

Interpretacja snu Karoliny.
SENNIK: „Śni mi się, że jestem naga, a ludzie wytykają mnie palcami"
13.10.2011

Witaj Nunilo,

Kilka dni temu miałam dziwne sny. Śniło mi się, że chodziłam po swoim rodzinnym mieście zupełnie goła. Ponieważ miasteczko, z którego pochodzę, jest niewielkie, na każdym kroku spotykałam kogoś znajomego. Wszyscy wytykali mnie palcami i śmiali się z mojej nagości, a ja bezskutecznie szukałam dla siebie jakiejś kryjówki.

Innym razem śniło mi się, że brałam kąpiel w wannie pełnej piany, gdy nagle zjawiał się obok mnie znajomy kolega. Wtedy nieoczekiwanie woda znikała, a ja zostawałam zupełnie naga i bezradna. Napisz proszę interpretację moich snów.

Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie,

Karolina

Droga Karolino, sny związane z nagością zazwyczaj niosą za sobą niekorzystne dla śniącego przesłanie. Śnić, że jest się gołym oznacza bowiem nadchodzące problemy materialne i osobiste. Twoja utrata dóbr zbiegnie się prawdopodobnie w czasie z innymi niepowodzeniami, takimi jak skandal towarzyski, obmowa czy poniżenie ze strony kogoś zaufanego.

Potwierdza to niestety motyw wanny, który oznacza rewolucje i zmiany w dotychczasowym życiu śniącego. Ze względu na to, że twoją nagość widzi ktoś trzeci, czekają Cię najprawdopodobniej liczne kłopoty oraz zmartwienia. Być może ktoś rozpuści na Twój temat krzywdzącą plotkę, która wywoła wśród Twoich znajomych sporo zamieszania.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

SENNIK: „Ciągle śni mi się stara, rozsypująca się winda”

Wróżka Nunila interpretuje sen Magdy.

SENNIK: Śniło mi się, że umarłam (i chyba trafiłam do nieba!)

Aby wróżka Nunila zinterpretowała także Twój sen, wyślij jego opis na adres mailowy redakcji.

 

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2012 15:13
9s8uxS idevkzcwwxav
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2012 16:07
Nkz7Cs dffooroclvyz
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.02.2012 21:05
Zapowiada się emcojonująca walka o 4 deske miedzy kocurem, cloifem i hajdzikiem Również walka o druga deske bedzie wspaniała – sieczko vs voslak – juz nie moge sie doczekac Natomiast kto z nas urwie punciki naszemu cwirkowi?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2011 14:13
Kurna gdzie jest jakies info jak wyslac swoj sen? Chce napisac do tej wrozki!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2011 19:14
Miałam dokładnie to samo kiedyś. I sprawdziła się ta interpretacja faktycznie ...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie