SENNIK: „Ciągle śni mi się stara, rozsypująca się winda”

Wróżka Nunila interpretuje sen Magdy.
SENNIK: „Ciągle śni mi się stara, rozsypująca się winda”
06.10.2011

Witam,

od pewnego czasu śni mi się stara, źle działająca winda. Właściwie sen z jej udziałem powtarza się systematycznie od kilku nocy.

W każdym ze swych snów odczuwam strach i niepokój przed wejściem do niej, dlatego usilnie szukam schodów. Niestety w każdym przypadku nie dane jest mi wejść po nich, gdyż zazwyczaj są one zbyt strome, zniszczone lub zamiast nich widzę w ścianach wystające pręty, po których musiałabym się wspinać. Muszę więc decydować się na windę. Oczywiście, będąc w środku cały czas się boję, bo jazda jest nieprzyjemna. Najczęściej coś skrzypi, czasami trzęsie. Za każdym razem musi być jakaś pomyłka, jakiś błąd. Winda wjeżdża nie na to piętro, na którym chciałabym wysiąść, dlatego muszę czekać aż dojedzie do prawidłowego punktu. Zdarzało się, że nie byłam sama, towarzyszyło mi kilka osób, które również przeżywały strach podczas "przejażdżki".

Bardzo niepokoją mnie moje sny, tym bardziej, że motyw windy jest ich nieodłącznym elementem.Bardzo proszę o interpretację.

Pozdrawiam,

Magda

Droga Magdo, wiele osób boi się wsiąść do windy w obawie, że ta się zatnie, zepsuje, a nawet spadnie. Dlatego właśnie śniąc o tym urządzeniu wyobrażają sobie, że czeka ich coś złego lub nieprzyjemnego. Tymczasem motyw windy we śnie niesie za sobą wiele pozytywnych znaczeń.

Wchodzenie do windy symbolizuje nadchodzące dla śniącego zmiany. Urządzenie, które jedzie w górę, wróży mu karierę i pieniądze; a takie, w którym znajdują się inni ludzie – poznanie wielu fascynujących osób.

Winda z Twojego snu jest jednak stara, skrzypi i jedzie na niewłaściwe piętro. Sen wskazuje zatem na to, że najprawdopodobniej straciłaś kontrolę nad własnym życiem. Wszystko uda Ci się wyprowadzić na prostą, jeśli tylko przemyślisz pewne kwestie i nie będziesz w nieskończoność odkładać ważnych decyzji.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

SENNIK: Śniło mi się, że umarłam (i chyba trafiłam do nieba!)

Aby wróżka Nunila zinterpretowała także Twój sen, wyślij jego opis na adres mailowy redakcji.

SENNIK: „Prześladują mnie sny o Matce Boskiej, czarnych zmorach, gnijącym ciele Jezusa...”

Karolina obawia się, że przez swoje koszmary powinna udać się do psychologa. Wróżka Nunila pomaga w interpretacji snów.

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
koszmary (Ocena: 5) 11.11.2013 10:13
mi sni sie stara rozwalajaca sie winda towarowa codziennie ostatnio :/ masakra juz niewiem co robic
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2011 20:34
normalnie genialna interpretacja (tak, to ironia.)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2011 14:50
Mnie też ciągle nawiedzają sny z windą. Że się nie zatrzyma i pojedzie na górę, gdzie się rozbije, albo, że się zatnie, albo, że spadnie. Nie lubię tych snów.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2011 10:17
... a te schody to jeszcze gorsze niż winda, wiem jak to jest
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2011 09:41
mi kilka razy śni się winda jadąca w górę :) no cóż pieniądze i wielka kariera przede mną ;p
odpowiedz

Polecane dla Ciebie