SENNIK: „Powrót do liceum i przerwana lekcja muzyki”

Jeśli chcesz, aby Nunila pomogła także Tobie w interpretacji niepokojącego snu, wyślij wiadomość pod wskazany w tekście adres mailowy.
SENNIK: „Powrót do liceum i przerwana lekcja muzyki”
22.09.2011

Witam,

Kilka dni temu śniło mi się, że siedzę w swojej dawnej szkole na lekcji muzyki. Mimo że maturę zdawałam kilka lat temu, w moim śnie widziałam kolegów i koleżanki ze swojej licealnej klasy. Każdy z nas trzymał w dłoniach książki z nutami, a nauczycielka po kolei wywoływała każdego z nas na środek sali i oceniała nasz śpiew.

Najpierw zaczęła śpiewać jedna z moich koleżanek. Tony, które z siebie wydobywała, zachwycały wszystkich. Brzmiała zupełnie tak, jakby uczyła się od zawsze profesjonalnego śpiewu. Z kolei ja siedziałam skurczona w ławce i modliłam się, żeby nauczycielka nie wywołała mnie na środek. Pamiętam, że ogarnął mnie paniczny strach przed zaśpiewaniem kilku dźwięków. Potem się obudziłam. 

Co oznacza mój sen?

Dziękuję za interpretację,

Iga

Droga Igo, sen o szkole nie opuszcza wielu ludzi dorosłych, mimo że okres chodzenia na lekcje mają już dawno za sobą. Pobyt w znanym Ci liceum, wśród znajomych kolegów z dawnych lat zazwyczaj wskazuje na to, że śniącego czekają pewne nieporozumienia i stres w pracy. Możliwe również, że zostanie on niedługo wystawiony przez bliskich na pewną próbę, z którą ciężko będzie mu się zmierzyć.

Z kolei motywy takie jak muzyka, dźwięki i śpiew oznaczają, że prawdopodobnie starasz się osiągnąć harmonię wewnętrzną, ale przeszkadzają Ci w tym pewne niezałatwione dotąd sprawy. Nie odwlekaj niczego na nieokreślone potem – im wcześniej uporasz się z pewnymi kwestiami, tym szybciej osiągniesz wewnętrzną równowagę.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

SENNIK: „Śni mi się ocean pełen rekinów i kobieta, z którą śpię w jednym łóżku!”

Wróżka Nunila interpretuje sen Kamili.

SENNIK: „Śni mi się, że nie mogę chodzić! Ogarnia mnie uczucie bezradności…”

Wróżka Nunila interpretuje sen Moniki.

 

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
julia (Ocena: 5) 01.03.2019 14:03
Ostatnio śniła mi się muzyka i koncert, na którym grałam. Tutaj znalazłam interpretację tego snu: https://www.horoskop360.pl/sennik/muzyka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.09.2011 09:47
najśmieszniej jak sni sie klasowka a nie mozna nic napisac na kartce ani przeczytac... dziwne uczucie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.09.2011 09:46
mi tez sie ciagle sni szkoła choc skonczyłam ją 10 lat temu!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie