Wróżka Nunila wyjaśnia znaczenie snów Czytelniczek Papilota - Przeczytaj interpretacje!

Zakopane w piasku obrączki, spacer po lesie, gra na gitarze… Jak wyjaśnić znaczenie niepokojących nasze Czytelniczki snów?
Wróżka Nunila wyjaśnia znaczenie snów Czytelniczek Papilota - Przeczytaj interpretacje!
01.09.2011

Witaj Nunilo,

Śniłam dziś o tym, że szłam przez las który prowadził nad jezioro. W pewnym momencie zobaczyłam, że w piasku zakopana jest złota obrączka. Potem zaczęłam odkopywać kolejne. Było ich tak dużo, że nie mieściły mi się w dłoniach. Siostra powiedziała mi jednak, że to obrączki mężczyzn, który zostali zamordowani w tym lesie. Co oznacza mój sen?

Małgorzata

Droga Małgosiu, nie masz najmniejszych powodów do obaw, ponieważ Twój sen niesie za sobą bardzo pozytywne przesłanie. Otóż złote obrączki oznaczają dla kobiety, że wkrótce się zaręczy. Jeśli jednak nie masz w tej chwili partnera, sen można interpretować w kontekście tego, że prawdopodobnie wkrótce się zakochasz. Potwierdzają to również symbole lasu i jeziora, które wskazują na oazę spokoju, szczęścia i harmonii.

Z kolei motyw morderstwa we śnie z jednej strony oznacza katharsis – oczyszczenie, a z drugiej zamknięcie pewnego rozdziału w życiu śniącego. Spodziewaj się zatem wkrótce sporych rewolucji, które przyniosą Ci mnóstwo pozytywnych doświadczeń.

Wróżka Nunila

 

 

sennik

Witam,

ostatnio coraz częściej mi się śni, że gram na gitarze. Zawsze jest to gitara klasyczna ze strunami do akordów (tylko raz mi się śniło, że gram na elektrycznej). Najczęściej gram sama, w towarzystwie mojej przyjaciółki bądź kogoś z mojej rodziny.

Chciałam zapytać, co to może oznaczać?

Z podziękowaniem za interpretację i pozdrowieniami dla Papilotek

Dominika

Droga Dominiko, gitara ma w snach bardzo wyraźny podtekst uczuciowy, wskazuje bowiem na to, że śniący się zakocha. Jeśli instrument z Twojego snu jest dobrze nastrojony – uczucie będzie trwałe i zapewni Ci poczucie szczęścia. Jeśli jednak śni Ci się, że melodia, którą grasz jest fałszem, prawdopodobnie spotka Cię zawód miłosny i wiele nieszczerych pochlebstw.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

SENNIK: „Od kilku dni śni mi się, że ginę w wypadku albo jestem sparaliżowana. Co to oznacza?”

Wróżka Nunila interpretuje sen Martyny.

SENNIK: "Śni mi się, że uprawiam seks z własnym ojcem!"

Wróżka Nunila interpretuje erotyczne sny Kingi.

 

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Emka (Ocena: 5) 23.03.2016 00:03
Poprosze o wyjasnienie snu. Śniło mi się, że brałam dwa śluby. I miałam dwie obrączki po nich.jedna turkusowa, a druga złota ale podrabiana. Poza tym widziałam jeszcze wielki pierścionek zaręczynowy (też turkusowy jako komplet do pierwszej obrączki). Pierwszy ślub był z moim znajomym którego znam od przedszkola. Drugi nie pamiętam z kim. Wiem tylko, że z żadnym z tych mężczyzn nie chciałam brać ślubu. Samej ceremonii nie było. Tylko moment włożenia na palec tej drugiej obrączki (złotej). Turkusowa obrączka była na lewej dłoni na palcu serdecznym a złota na prawej dłoni też na palcu serdecznym. W tym śnie nie wiedziałam jak mam kę nosić poprawnie. Nie chciałam też żeby inni mężczyźni wiedzieli, że jestem po ślubie. dużo rzeczy działo się na plaży. Jedna scena w samochodzie jadąc do sklepu.
odpowiedz
Harlson (Ocena: 5) 10.05.2015 15:50
Sen o wężu jaguarze i wilku. Wąż był ogromny gruby i długi na 50 metrów. Wokoło niego roztaczała się ognista aura. Wąż jak by z południa na północ otoczony tą aurą płyną po morzu a nad nim po jego lewej stronie towarzyszył mu jaguar po prawej zaś wilk. Wąż dopłynął szybko do wielkiego miasta z wieżowcami i biurowcami leżącego na porcie i wbił się w jego podstawę. Jaguar z kolei udał się w powietrzu na zachód wilk na wschód. Wąż zaczął oplatywać cały budynek, kilkakrotnie jego ciało przeszyło budynek. Głowa węża zatrzymała się na przedostatnim piętrze. Przerażeni ludzie wyglądający na dziennikarzy zamarli. Wąż zaczął się rozglądać po pomieszczeniach i zapytał ów ludzi gdzie podziało się jego serce. Ci odpowiedzieli że tu go nie ma. Wąż opuścił budynek i zaczął przeczesywać miasto.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2015 15:55
Wiem jak boli rozstanie....jednego dnia nabierałam sił, i wierzyłam, że będę kiedyś szczęśliwa, ale były dni w których miałam ochotę zasnąć..tak bolało serce, a oczy nie widziały już nic poza rzęsami, bo były tak zapuchnięte...musiałam go odzyskać....zamówiłam urok na urokmilosny24.pl I znowu był mój Czasem taki sposób jest lepszy od ciągłego cierpienia. Ja wiem, że bym się nie pozbierała.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2012 13:00
wiatam. dwie noce podrząd snila mi sie moja obrączka zlota (jestem mezatka od roku) pierwszy sen to taki ze wzielam slub z kobieta a ona ukrywala obraczke na swojej rece a drugi sen to chcialam uciec od meza mezczyzna ale w tym snie caly czas gdzies byla ta obraczka ktora jak by mnie przed tym powstrzymywala co to moze oznaczac?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2011 21:34
siło mi mi się zaprosiłam bliskiego znajomego na niedzielny spacer. jak już się spotkaliśmy w umówionym dniu to on próbował się wykręcić żeby za mną nie iść. Co może oznaczać ten sen?? proszę o odpowiedź
odpowiedz

Polecane dla Ciebie