SENNIK: „Od kilku dni śni mi się, że ginę w wypadku albo jestem sparaliżowana. Co to oznacza?”

Wróżka Nunila interpretuje sen Martyny.
SENNIK: „Od kilku dni śni mi się, że ginę w wypadku albo jestem sparaliżowana. Co to oznacza?”
25.08.2011

Witam,

Zazwyczaj nie przejmuję się swoimi snami i nie wierzę w sny prorocze, jednak od kilku dni śni mi się, że mam wypadek samochodowy. W jednym śnie ginę przejechana przez rozpędzone auto; w innym trafiam do szpitala, w którym dowiaduję się, że do końca życia będę sparaliżowana, a w jeszcze innym śnie jestem kierowcą i prowadzę samochód, który spada w przepaść…

Chciałabym zapytać, czy powinnam swoje sny traktować dosłownie i uważać je za przepowiednię wypadku, czy też mają one jakieś zupełnie inne ukryte znaczenie?

Dziękuję za interpretację i pozdrawiam

Martyna

Droga Martyno, ostrożności nigdy za wiele, dlatego w najbliższych dniach bądź szczególnie uważna – nie tylko na ruchliwej ulicy, ale również w zwykłych, codziennych sytuacjach.

Twoje sny można jednak potraktować także jako przestrogę przed zawirowaniami w życiu osobistym. Udział w wypadku samochodowym oznacza bowiem dla śniącego ostrzeżenie przed fałszywymi przyjaciółmi; paraliż symbolizuje utratę pewności siebie; a przepaść – zmartwienie, kłopoty lub rozłąkę z bliską osobą. Prawdopodobnie najbliższe dni upłyną Ci zatem pod znakiem licznych kłótni, stresu i rozczarowań.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

SENNIK: "Śni mi się, że uprawiam seks z własnym ojcem!"

Wróżka Nunila interpretuje erotyczne sny Kingi.

SENNIK: „Prześladują mnie sny o Matce Boskiej, czarnych zmorach, gnijącym ciele Jezusa...”

Karolina obawia się, że przez swoje koszmary powinna udać się do psychologa. Wróżka Nunila pomaga w interpretacji snów.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.08.2011 13:58
Wszystkie sny były jednej nocy. Ostatnio mojemu chlopakowi rodzicom śniły się pogrzeby , zmarli z rodziny, moim rodzicom tak samo, pogrzeby, szpitale, wypadki. Mojej kumpeli wypadające zęby. Tak się przestraszyliśmy, że prawie zreygnowaliśmy z wyjazdu na koncert. Co się okazało, dla chłopaka zmarł wujek, kumpela rozstała się z chłopakiem, a u mnie w drodze na koncert były dwa wypadki samochodowe. Po prostu te sny przestrzegały przed niebezpieczeństwem. Następnego dnia znajomi,. którzy wiedzieli o tym proroctwie:D dzwonili do mnie przestraszeni czy oby to nie my mielismy wypadek i czy jestesmy cali! Wierzę w sny, zależy jeszcze jakie są... :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2011 18:59
a mi sie czesto dosc sni paraliz..nie moge sie ruszyc - i faktycznie od pewnego czasu jestem bardzo malo pewna siebie - cos w tym jest
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2011 16:52
też miałam takie sny :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2011 01:04
Mnie przez jakieś 2 tygodnie noc w noc śniło się, że umieram. Wszystkie możliwe rodzaje smierci i na końcu uczucie niespełniania życiowego.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo