Sennik: "Od dzieciństwa śnią mi się tory i pociągi…"

Dianę prześladują sny związane z koleją. Ostatni z nich wyjątkowo ją przeraził.
Sennik: "Od dzieciństwa śnią mi się tory i pociągi…"
14.07.2011

Witaj Nunilo,

zacznę od tego, że mniej więcej od 3 roku życia regularnie śnią mi się pociągi, tory i stacje kolejowe. Zdążyłam się już do tych snów przyzwyczaić, jednak kilka dni temu mój sen wyjątkowo mnie zdenerwował. Śniło mi się, że razem z moim bratem szykowałam się do ważnej podróży. Kiedy dotarliśmy na dworzec okazało się, że pociąg ma przymocowane opony, jednak nie jest w stanie jechać, bo jest z nich spuszczone powietrze. Zaczęliśmy więc gorączkowo szukać pompki, ale nigdzie nie mogliśmy żadnej znaleźć. W moim śnie czułam straszną bezradność i złość, że nie jestem w stanie naprawić pociągu. Potem się obudziłam.

Mam przeczucie, że ten sen jest przepowiednią czegoś złego. Mam rację?

Diana

Droga Diano, pociąg jest jednym z najważniejszych symboli sennych, który odnosi się do naszych tęsknot, pragnień, ale także wartości i celów, którymi kierujemy się na co dzień. Ponieważ od dzieciństwa prześladują Cię sny związane z koleją, prawdopodobnie do wszystkich spraw podchodzisz bardzo racjonalnie, a wszelkie zmiany, które zachodzą w Twoim życiu, dokładnie analizujesz.

Motyw zepsutej kolei oraz powietrza spuszczonego z kół wskazuje, że Twoje najbliższe plany i przedsięwzięcia nie powiodą się, i to niezależnie od Twoich starań. Być może w najbliższym czasie znajdziesz się w sytuacji, kiedy będziesz musiała liczyć wyłącznie na siebie.

Wróżka Nunila

Zobacz także:

„Obsesyjnie śni mi się, że siedzę na połamanej huśtawce” INTERPRETACJA SNU

Ewa zastanawia się, co oznaczają jej sny. Wróżka Nunila pomaga w interpretacji.

SENNIK: „Za rok wychodzę za mąż, a śni mi się, że spóźniam się na swój ślub!”

Marzenę niepokoją sny związane z jej rychłym ślubem. Wróżka Nunila pomaga w interpretacji.

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
wiercik (Ocena: 5) 24.04.2014 20:24
A ja właśnie sie obudziłem z drzemki. Śniła mi się jazda pociągiem po właściwym torze, motorniczy wjeżdzając z toru bocznego na główne tory był zdumiony i zadowolony bo skręciliśmy w prawo na główne tory, a tam nic nie było pustka na każdym z torów których było dużo no i stwierdziłem wtedy zadowolony rozglądając się iż nam sie udało bo nie ma żadnych innych pociągów które mogłyby przeszkodzić, a nasz pociąg mógłby być wstrzymywany lub opóźniany. A tu nic tylko przyśpieszać do woli. On siedział jakoś bokiem do jazdy. Tory główne to był główny ciąg połączeń pociągów, było ich bardzo dużo, wszystkie ułożone równolegle względem siebie, bardzo szeroko niczym autostradrada wielopasmowa, tor przy torze prowadzący do jakiejś stacji docelowej. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni tą niespotykaną sytuacją że żaden inny pociąg nie zakłócił nam wjazdu na tor główny lub nie spowolnił naszego pociągu który wreszcie mógł swobodnie sunąć z dowolnie dużą prędkością.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2011 11:11
na jaki adres wysyła się sny do interpretacji?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2011 21:05
A mi się często śnią autobusy. : (
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2011 20:53
mi tez bardzo czesto snia sie pociagi... ze gdzies jade i niewysiadlam na tej stacji co powinnam tylko gdzies dalej ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2011 20:41
mnie też często śnią się pociągli, ale ja w nich uciekam, bo ktoś chce mnie zastrzelić ;/ (co przeważnie następuje)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie