SENNIK: „Za rok wychodzę za mąż, a śni mi się, że spóźniam się na swój ślub!”

Marzenę niepokoją sny związane z jej rychłym ślubem. Wróżka Nunila pomaga w interpretacji.
SENNIK: „Za rok wychodzę za mąż, a śni mi się, że spóźniam się na swój ślub!”
30.06.2011

Witam,

Za rok wychodzę za mąż, a już kilka razy śniło mi się, że w dniu mojego ślubu o wielu ważnych rzeczach zapominam. Okazuje się np., że dużo spraw związanych z ceremonią jest jeszcze niezałatwionych; w dodatku ja i narzeczony jesteśmy spóźnieni, ale nie ma już czasu niczego nadrobić. Na wszystko jest za późno… Co to znaczy?

Marzena

Droga Marzeno, nie masz powodów do niepokoju. Prawdopodobnie ślub jest dla ciebie tak ważnym i jednocześnie stresującym przeżyciem, że ciągle o nim śnisz. Chciałabyś zapewne, jak każda przyszła Panna Młoda, aby wszystko w tym wyjątkowym dniu było dopięte na ostatni guzik i być może boisz się, że o czymś zapomnisz lub coś ważnego wymknie ci się spod kontroli.

Sen o spóźnieniu się na własny ślub to potwierdza, ponieważ wyraźnie wskazuje, że wysoko stawiasz sobie poprzeczkę i chciałabyś osiągnąć rzeczy niemożliwe. Pośpiech symbolizuje dodatkowo liczne obowiązki oraz przejściowe kłopoty. Z tych ostatnich uda ci się jednak wyjść obronną ręką.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

SENNIK: „W moich koszmarach jest mnóstwo krwi, a ja ginę od strzałów lub ran ciętych!”

Na przełomie ostatnich dwóch miesięcy Niki miała aż 9 koszmarów, związanych z napadem na jej dom rodzinny. Wróżka Nunila wyjaśnia, co to oznacza.

Sennik: „Znajdowałam się w ciemnej piwnicy, z mroku wyłoniła się postać, zaczęła mnie gonić!”

Wróżka Nunila interpretuje sen, w którym pojawia się motyw piwnicy.

 

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.01.2019 10:49
Śniło mi się że w pośpiechu ubieram się spóźniona już bardzo długo na mój ślub. wszyscy goście już są i się niecierpliwią a ja poprostu ciagle się ubieram i mam wrażenie, że to ubieranie; bieganie i bycie w stresie nie dobiega końca a goście na mnie patrzą ale nikt sie nie odzywa. Jestem singielką wiec taki sen wydaje mi się dziwny.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2012 13:27
mam problem ostatnio mi się śniło że moja przyjaciółka brała ślub jechałyśmy oby dwie do kościoła i się spóźniłyśmy na jej własny ślub co to może oznaczać
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 20:41
han4ci sucssfkvflho
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 14:28
r0Pixc mugrdoamjlkk
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 09:29
I was looking everywhere and this popped up like ntohnig!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie