Sennik: "Ciągle mi się śni, że zdradzam chłopaka z jakimś obcym mężczyzną. Okropnie się czuję!"

Kamilę zaniepokoiły częste erotyczne sny z udziałem nieznajomych mężczyzn.
Sennik: "Ciągle mi się śni, że zdradzam chłopaka z jakimś obcym mężczyzną. Okropnie się czuję!"
09.06.2011

Droga Nunilo

Nigdy nie przejmowałam się swoimi snami, ale ten się powtarza, nie mam pojęcia dlaczego i co to znaczy. Otóż śni mi się, że zdradzam swojego chłopaka z nieznajomym mężczyzną, bywa, że w tym samym śnie robię to kilkakrotnie i różnymi osobami. Są to bardzo realistyczne sny, wszystko w nich czuję. Mojego chłopaka bardzo kocham, spotykamy się już ponad rok. Jesteśmy ze sobą blisko, ale nie współżyjemy. Nigdy nie posunęłabym się do zdrady i wiem, że mój ukochany również. Mam nawet taki dziwny wstręt do innych mężczyzn, podoba mi się tylko mój. Pomimo to, średnio raz w tygodniu podczas snu wyskakują mi przed oczami erotyczne sceny z udziałem moim i mężczyzną (lub mężczyznami), których nigdy nie widziałam na oczy. Jestem w nich jakby pozbawiona uczuć, jedyne czego chcę, to seksu. Ten obraz nie odzwierciedla mnie ani odrobinę, na co dzień raczej oddaję się nauce i obowiązkom. Najbardziej dziwi mnie to, że sny te się regularnie powtarzają. Czy to coś znaczy? Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam, Kamila

Droga Kamilo! Sen o zdradzie potrafi nawet najbardziej spokojną i ustabilizowaną emocjonalnie osobę wyprowadzić z równowagi i zasiać ziarno niepokoju. Pamiętaj jednak, że na to, co śni się człowiekowi wpływ ma bardzo wiele rzeczy. Przypomnij sobie filmy jakie oglądałaś, zdjęcia w gazetach, reklamy. Wystarczy, że jakiś model z okładki kolorowego magazynu przez ułamek sekundy zwrócił Twoją uwagę, a już Twoja podświadomość zrobiła z tego historię opowiadaną we śnie. Sen o zdradzie swoje ukochanego może być jednak odzwierciedleniem Twoich lęków przed nieznaną przyszłością i obawą przed utratą partnera, którego tak bardzo kochasz. Piszesz również, że często śnią Ci się erotyczne sceny z udziałem nieznajomych mężczyzn. Seks we śnie to symbol naszych ukrytych pragnień, najgłębszych emocji. Być może jest to wyraz Twoich seksualnych tęsknot, z którymi borykasz się na jawie. Może do Twojego związku wkradła się odrobina nudy, a Ty potrzebujesz jakiejś iskry i odrobiny szaleństwa.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując SENNIK.

Zobacz także:

TYDZIEŃ MODY COLGATE MAX WHITE ONE

Pokaż nam swój zniewalający uśmiech, śnieżnobiałą stylizację i wygraj jeden z ośmiu ekskluzywnych dodatków od największych modowych marek!

SENNIK: „Prześladuje mnie uporczywy koszmar o niezdanym egzaminie, rano czuję się zmęczona!”

Justynie od kilku lat śni się, że siedzi w szkolnej ławce i pisze bardzo ważny sprawdzian.

Polecane wideo

Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
zozolka (Ocena: 5) 22.11.2016 12:49
okej, a jeśli mi się przyśniła zdrada chłopaka z kimś znanym w świecie? Z chłopakiem jesteśmy bardzo krótko i zawsze przed snem myślę o nim przytulając misia od niego, a śni mi się, że całuję jakąś ,,gwiazdę" uważając we śnie, że to jest właśnie mój chłopak i czują dokładnie to samo kiedy całuję mojego chłopaka, co więcej gwiazda ma zachowanie takie jak mój chłopak.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.10.2011 19:47
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję////4
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2011 18:44
Oj dziewczyna chce być po prostu jak to mówi Doda bzyknięta delikatnie napisne, boi się oddać chłopakowi po jaką cholere trzymać te swoje mażenia daj mu dobrze zrobisz sobie i jemu, sny dziwne przejdą jakb ręką odjął.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.06.2011 22:28
Freud pisał, że sny sprośne śnią się ludziom pruderyjnym, czy ulożonym, a marzenia senne o tresciach moralizatorskich niegodziwcom. Polecam "Wstęp do psychoanalizy" i pozdrawiam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2011 20:18
poprostu Ci sie chce ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie