SENNIK: „We śnie widziałam umierającą staruszkę! Prosiła mnie o coś do jedzenia"

Olę przestraszył sen o starszej kobiecie, która umiera w męczarniach. Wróżka Nunila wyjaśnia, co to oznacza.
SENNIK: „We śnie widziałam umierającą staruszkę! Prosiła mnie o coś do jedzenia"
05.05.2011

Droga Nunilo,

Ostatnio przyśnił mi się dziwny i przerażający sen. Nie wiem, co może oznaczać, dlatego proszę o pomoc w jego interpretacji właśnie Ciebie.

Śniło mi się, że wyprowadziłam się ze swojego starego mieszkania, które przez pewien okres wynajmowałam od starszej pani. Po wyprowadzce uświadomiłam sobie jednak, że w jednym z pomieszczeń zostawiłam swoją walizkę i koniecznie muszę po nią tam wrócić. Kiedy dotarłam na miejsce z przerażeniem zauważyłam, że w moim dawnym łóżku leży jakaś staruszka. Początkowo myślałam, że to właścicielka mieszkania, ale okazało się, że był to ktoś zupełnie dla mnie obcy. Starsza pani wyglądała na wygłodzoną, prosiła mnie o choć kawałek czegoś do jedzenia, więc wyszłam do sklepu po przekąskę dla niej. I wtedy cała kamienica runęła! Na moich oczach zawalił się budynek, a ja stałam bezradnie na chodniku ze świadomością, że staruszka zginęła w męczarniach.

Czy mój sen jest przepowiednią czegoś złego?

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam,

Ola

Droga Olu, Twój sen jednoznacznie wskazuje, że w najbliższych tygodniach czeka Cię prawdziwa rewolucja w życiu osobistym. Symbolizuje to zarówno wyprowadzka ze starego mieszkania, jak i motyw umierającej starszej pani. O ile pierwszy symbol wiąże się ze zrywaniem z przeszłością i dotychczasowymi nawykami, o tyle drugi nawiązuje do większego zainteresowania sprawami innych ludzi. Być może ktoś z Twojego otoczenia będzie potrzebował Twojej troski i opieki, które wymagają sporo poświęceń i wyrzeczeń. Wszystko zakończy się jednak pomyślnie – ruiny i gruzy symbolizują bowiem przewrotnie szczęście i powodzenie.

Otwórz się zatem na potrzeby innych ludzi, a Twoje poświęcenie z pewnością zostanie wynagrodzone.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując SENNIK.

Zobacz także:

SENNIK: „We śnie atakuje mnie demon! Wszędzie jest pełno krwi…”

Ola boi się swoich przerażających snów. Wróżka Nunila pomaga w interpretacji.

SENNIK PAPILOTA: „We śnie zakochałam się w niepełnosprawnym chłopaku!”

Agnieszkę zaniepokoił sen o sparaliżowanym mężczyźnie. Wróżka Nunila wyjaśnia, co to oznacza.

 

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2011 16:04
śnił mi sie czesiek mozil co to oznacza?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2011 19:57
Jeśli ktoś prosi o jedzenie to prosi o modlitwe, pomódl sie za tą Panią
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2011 14:22
uważam, że staruszka we śnie symbolizuje część Twojej psychiki, która sięga do intuicyjnej mądrości i szuka najlepszych rozwiązań. Nie jest przypadkowe, że prosi o coś do jedzenia. Uważam, że możesz przechodzić pewnego rodzaju "głód duszy". Zastanów się, czego Ci potrzeba, czy ktoś z bliskich osób nie próbuje zgasić Twoich ambicji, a może zrezygnowałaś z czegoś ważnego przez wpływ drugiej osoby ? Nakarm swoją duszę, bo inaczej zasypiesz ją gruzami ! Głowa do góry !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2011 09:31
brrr straszny sen
odpowiedz

Polecane dla Ciebie