SENNIK PAPILOTA: Wyślij nam opis swojego snu, wróżka Nunila anonimowo go zinterpretuje na łamach naszego serwisu!

Martynę wciąż dręczy sen, w którym na przemian pojawia się obraz pustyni i hałasujących łańcuchów. Wróżka Nunila pomaga go zinterpretować.
SENNIK PAPILOTA: Wyślij nam opis swojego snu, wróżka Nunila anonimowo go zinterpretuje na łamach naszego serwisu!
17.03.2011

Droga Nunilo,

w dzieciństwie wielokrotnie śniła mi się pustynia: pusta i zarazem wietrzna… Jej obraz przeplatał się jednak z wizją brudnych i hałasujących łańcuchów. Potem sny ustały, ale parę miesięcy temu znów powróciły.

Szukałam w różnych źródłach, co to może oznaczać, jednak zawsze te dwie rzeczy występują osobno, a ja chciałabym wiedzieć, co one oznaczają wspólnie. Proszę pomóż mi, ponieważ ciągle mnie to dręczy.

Martyna

Droga Martyno, pustynia jest symbolem pustki i osamotnienia, a silny wiatr na niej oznacza dodatkowo, że śniący powinien spodziewać się w najbliższym czasie problemów, czy nawet niebezpieczeństw, z którymi nikt nie pomoże mu się uporać. Wskazuje na to także motyw łańcucha, który – podobnie jak wiatr - również jest symbolem kłopotów i przeszkód w osiąganiu zamierzonych celów.

W nadchodzących tygodniach nastaw się zatem na to, że będziesz zdana wyłącznie na siebie i wiele spraw niestety nie pójdzie po Twojej myśli.

Wróżka Nunila

Zobacz także:

SENNIK PAPILOTA: „W snach ciągle atakują mnie myszy i szczury, a ja nie mogę przed nimi uciec!”

Agnieszkę niepokoi sen o gryzoniach. Wróżka Nunila wyjaśnia, co to oznacza.

SENNIK PAPILOTA: „Ciągle śni mi się, że uprawiam seks z Diabłem!”

Paula niepokoi się swoimi snami, w których pojawia się motyw szatana. Wróżka Nunila interpretuje jej sen.

 

Polecane wideo

Komentarze (15)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.04.2017 06:22
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 19.02.2016 00:16
Witam. śniło mi się, że byłam ze znajomymi na jakiejś zabawie w stodole. szliśmy na nią polną drogą. był z nami chłopak, który mi się podobał, zrobiło się niezręcznie, więc udawałam, że zemdlałam, a on niósł mnie na rękach. potem znajomi mnie pilnowali, a ja próbowałam uciec i ich zgubiłam. co to znaczy?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2015 16:00
Wiem jak boli rozstanie....jednego dnia nabierałam sił, i wierzyłam, że będę kiedyś szczęśliwa, ale były dni w których miałam ochotę zasnąć..tak bolało serce, a oczy nie widziały już nic poza rzęsami, bo były tak zapuchnięte...musiałam go odzyskać....zamówiłam urok na urokmilosny24.pl I znowu był mój Czasem taki sposób jest lepszy od ciągłego cierpienia. Ja wiem, że bym się nie pozbierała.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2015 10:07
Dziendobry snilo mi sie ze przygotowuje sie so wlasnego ślubu i to byl ten dzien a nastepnej nocy wysnil mi sie byly chlopak
odpowiedz
zdesperowana (Ocena: 5) 21.02.2013 20:35
śniło mi się ze ze znajomymi jesteśmy pod estakada siedzimy w aucie palimy papierosy i czekamy na coś dzieje się to w nocy i nagle znikąd pojawia się tico w którym nikogo nie ma światła się mu włączają a my wybiegamy z auta i biegniemy słyszę ze ktoś krzyczy odwracam się ale nikogo nie ma i tu nagle czuję na szyj czyjś oddech i siatkę ktoś ja zaciska mi na twarzy i szyi coraz mocniej i nagle w niemym krzyku budzę się. Pozdrawiam :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie