SENNIK PAPILOTA: „Ciągle śni mi się, że uprawiam seks z Diabłem!”

Paula niepokoi się swoimi snami, w których pojawia się motyw szatana. Wróżka Nunila interpretuje jej sen.
SENNIK PAPILOTA: „Ciągle śni mi się, że uprawiam seks z Diabłem!”
03.03.2011

Droga Nunilo,

Od jakiegoś czasu śni mi się regularnie, że uprawiam seks z Diabłem. We śnie ma on postać ludzką, jest bardzo przystojny, wygląda na ok. 30 lat i zawsze przedstawia się jako Mefistofeles.Nie boję się go, wręcz przeciwnie, bardzo go pragnę. Do niczego mnie nie namawia, ale za każdym razem dochodzi między nami do stosunku.

Nie mam pojęcia co mój sen może oznaczać i trochę jestem tym zaniepokojona. Bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam,

Paula

Droga Paulo, motyw szatana oznacza, że na skutek nieprzemyślanych kroków można popaść w konflikty i borykać się z trudnymi problemami. seks z diabłem symbolizuje natomiast zgubną namiętność.

Twój sen wyraźnie sugeruje, że jesteś rozdarta wewnętrznie. Być może wplątałaś się niedawno w jakąś skomplikowaną aferę miłosną, która bardzo dużo Cię kosztowała; i Twój sen jest po prostu odzwierciedleniem Twojej złej kondycji psychicznej. Może być jednak również tak, że burzliwa sytuacja uczuciowa dopiero Cię czeka – wtedy sen o szatanie można interpretować jako ostrzeżenie przed namiętnością, która przysporzy Ci wielu cierpień.

Wróżka Nunila

Zobacz także:

SENNIK PAPILOTA: „Śnią mi się stare, opuszczone domy! Co to oznacza?”

Justynie przyśnił się dziwny sen o zabytkowych budynkach. Czy powinna się tym niepokoić?

SENNIK PAPILOTA: „Jestem mężatką, a śni mi się, że przymierzam buty ślubne i kupuję niewłaściwe!”

Czy Karolina powinna być zaniepokojona swoim snem?

Polecane wideo

Komentarze (37)
Ocena: 5 / 5
Zania (Ocena: 5) 19.03.2019 16:32
Witam...Sni mi sie juz drugi taz ze jestem z diablrm w zwiazku sa całuje bo był chyba także sex...pozatym miała zdolności magiczne które wymagały skupienia Ale były wykonywane...jak na filmach poprostu przy użyciu rąk. Sen nie był straszny jednak czułam coś niepokojącego...Diabeł był około 30 letnim przystojnym inteligentnym mężczyzną. Dodam że jestem w ciąży i może to przez hormony lub obawy jakieś strachy ale całkiem dziwne hmmm
odpowiedz
Hmmm (Ocena: 5) 28.11.2017 11:12
Ojej ja prawie codzien mam świetny sec z duchami przeroznej masci i szatan tez byl byl mega. Hah i jakos mi nic sie nie dzieje, wstaje rano i jest nowy piekny dzien., takze spoko pupka ! Najbezpieczniejszy seksik świata, bez ciazy i chorob. Czego chciec
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2012 12:30
To wcałe nie musi mieć drugiego znaczenia . Nie szukaj odpowiedzi w sennikach. Słyszłam o wielu przypadkach sexu z diabłem . Nazywali się inkuby . I wszystkie historie były podobne do twojej. Dziwne jest tez ze zdradził ci swoje imie , myśle ze twoja podświadomośc nie wymyśliłaby tej nazwy . Tak jak poprzedniczka mówiła oznacza to duch ciemności. Zapamiętuj swoje sny , jeżeli nadal będzie ci sie snił sex z szatanem udaj sie do księdza. Narazie jest to moze dla Ciebie fajne , ale zobaczysz ze potem już nie będzie to takie miłe. Pozdrawiam .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.07.2012 20:39
Także polecam wybrać się do księdza-z góry przepraszam za pisanie w dwóch osobnych wiadomościach.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.07.2012 20:38
Pani wróżka moim zdaniem się myliła,to może być przypadek demona,Mefistofeles (Mefisto, Mefistofiel) – upadły anioł. Jego imię pochodzi z hebrajskiego: mefir – niszczyciel, tofel – kłamca lub mephistoph – niszczyciel dobra. Być może też z greki: mephostophiles – duch ciemności, nielubiący światła.-źródło wikipedia.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie