Rodzice nie akceptują mojego związku z dużo starszym partnerem!

Związki bywają różne, podobnie jak różnice wieku między partnerami, ale czy istnieje jakaś granica?
Rodzice nie akceptują  mojego związku z dużo starszym partnerem!
07.02.2011

Nazywam sie Marta i bardzo mi cieżko żyć z  myślą, że rodzice i nikt w około nie akceptuje mojego partnera.

A on jest normalnym facetem który dba o siebie, jest miły, inteligentny, pracuje, ma 29lat, nie pije.

Rodzina i przyjaciele nie akceptują go ze względu na wiek oraz fakt, że ma dziecko, dwuletniego syna z inną kobietą. Nie ułozyło się między nimi i odeszli od siebie.

My się bardzo kochamy, ale moi rodzice nie tolerują go, przez co musimy się ukrywać i to boli.

Myślę o przeprowadzce od rodziców i odcięciu się od nich do czasu aż nas zaakceptują. Czy to dory pomysł???

Próbowałam już wszystkiego, aby wytłumaczyć rodzicom, że to miłość na całe życie, że to ten JEDYNY, ale nie przyniosło to żadnego rezultatu!

Proszę pomóżcie mi.

Komentarze (153)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.09.2015 20:11
W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.
odpowiedz
anonimka (Ocena: 5) 06.03.2014 15:39
Ja mam 23 lata a mój 36 oczywiscie starzy tego nie akceptuja;(
odpowiedz
zakochana24 (Ocena: 5) 11.01.2014 10:46
Anonim jeśli masz 17lat nic nie mogą zrobić prawnie ani Tobie ani partnerowi ponieważ masz ukończone 15lat.Wiem z doświadczenia ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2013 10:35
mam 17 lat a mój facet 26 . dobrze się przy nim czuję i dobrze mi z nim ale moi rodzice tego nie akceptują tata chce zgłosić sprawę na policję . proszę pomocy . co mam robić ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.05.2012 12:01
Byłam z facetem 10 lat starszym ja miałam 18 on 28.. rodzice również nie byli zadowoleni z tego związku , i szczerze... naprawdę to przeszkadza to ciągle oszukiwanie okłamywanie.. , nie mogłam go zaprosić do domu a bedac z nim gdziekolwiek bałam sie ze ktos ze znajomych rodziców mnie z nim zobaczy.. wkocu postanowilam przerwac ten zwiazek , raz to ze mialam dosc oszukiwania wszystkich a 2 jedak ta roznica wieku byly odczuwalana , nie moglam pogadac z nim tak na luzie czy poprostu posmiac sie z glupot , bo on byl za to zbyt powazny.. gdy z nim zerwalam zaraz potem poznalam Zajebistego chlopaka 3 lata straszego . Rodzice go uwielbiaja zreszta cala rodzina go kocha , a ja nie wyobrazam sobie zycia bez niego , i nawet nie wiecie jakie to fajne uczucie jak wszytscy sie wypytuja i tylko czekaja kiedy przyjdzie ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo