Portret numerologiczny i tarot. Jak wpłynąć na to, co się nam przydarzy?

Dla wielu z nas wakacje są okresem przemiany, zamykania tematów z przeszłości, czy ustalaniem intencji na nadchodzące miesiące.
Portret numerologiczny i tarot. Jak wpłynąć na to, co się nam przydarzy?
Fot. pexels
04.07.2024

Wakacje to czas zatrzymania, odpoczynku od zgiełku codzienności – latem chętniej dajemy sobie przestrzeń na spojrzenie w głąb siebie, otwieramy się na nowe doświadczenia. Dla wielu z nas wakacje są okresem przemiany, zamykania tematów z przeszłości, czy ustalaniem intencji na nadchodzące miesiące.

Badania CBOS pokazują, że ponad połowa Polaków przyznaje się do korzystania z usług wróżek, przynajmniej jednokrotnego. W świecie, gdzie niepewność i zmienność są na porządku dziennym, coraz więcej osób szuka sposobów na lepsze zrozumienie swojego życia i wydarzeń, które mogą ich spotkać. Michał Ławniczak, numerolog i tarocista, oferuje wgląd w to, jak możemy świadomie wpływać na nasze przeznaczenie.

Zobacz także: Horoskop miłosny na LIPIEC

Numerologia jako narzędzie poznawania siebie

Numerologia to starożytna nauka, która może pomóc w zrozumieniu siebie i swojego życia. Jak podkreśla Michał Ławniczak, numerologia daje nam możliwość przewidzenia, w jakim jesteśmy czasie, jakie są wyzwania danego roku oraz jakie są trudniejsze aspekty, z którymi możemy się spotkać.

- Numerologia wskazuje nam potencjał, możliwości, ostrzeżenia, zastrzeżenia – mówi Michał Ławniczak. Praktyka ta opiera się na przekonaniu, że liczby zapisane w datach mają wpływ na nasz los.

- Portret numerologiczny jest swego rodzaju mapą cech osobowości i najlepszych dla nas kierunków rozwoju. Nie jest jednak wyrocznią. Obliczenia numerologiczne wskazują nam energię danej osoby, dnia, czy wydarzenia. Dzięki tej wiedzy możemy lepiej przygotować się na przyszłość i bardziej świadomie podejmować decyzje – tłumaczy Ławniczak.

Tarot – jak znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania?

Tarot, podobnie jak numerologia, jest używany do przewidywania przyszłości i podejmowania decyzji. Michał Ławniczak tłumaczy, że tarot może pomóc w przewidywaniu przyszłości, pokazując drogę
i umożliwiając rozwinięcie tematu przeznaczenia.

- Tarot pozwala nam na zadawanie dokładniejszych pytań niż numerologia. Z numerologii wyczytamy, czy dany rok jest dla nas dobry na znalezienie partnera, tarot może odpowiedzieć nam, jaki ten partner będzie i kiedy się pojawi – tłumaczy ekspert. Im konkretniejsze stawiamy pytania, tym konkretniejsze odpowiedzi możemy uzyskać. Dokładne pytania pozwalają na bardziej szczegółowe i użyteczne odpowiedzi, które mogą pomóc w podejmowaniu lepszych decyzji.

Przepowiednia a decyzyjność

- Wielu osobom wydaje się, że uzyskanie przepowiedni od jasnowidza, czy tarocisty odbiera im wolną wolę. Wbrew pozorom, często to właśnie takie wizyty dają nam motywację do działania, sprawiają, że pewniej i świadomiej podejmujemy decyzje – uważa Michał Ławniczak. Ekspert podkreśla, że los zawsze pozostaje w naszych rękach – numerologiczne zapisy, czy energie wyczytane z kart są dla nas jedynie wskazówką, torują nam drogę przez nieznane. - Rolą osoby przepowiadającej przyszłość, bez względu na metodę, jest poprowadzenie przez życie, wskazanie jej różnych możliwości. Takie przepowiednie mogą skłonić kogoś do dalszego działania lub sprawić, że w jego głowie zapali się czerwona lampka – tłumaczy numerolog.

- Wizyta u jasnowidza lub wróżbity to jednak nie tylko spoglądanie w przyszłość. Jak podkreśla Michał Ławniczak, często pierwszym krokiem jest zamknięcie przeszłych spraw i nurtujących energii. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z blokad płynących z naszej przeszłości. Nieuzdrowiona negatywna energia może mieć duży wpływ na naszą przyszłość – wyjaśnia.

Zobacz także: Dzień, miesiąc i rok urodzenia, które gwarantują niezwykłe życiowe szczęście

Jak chronić się przed negatywną energią?

W obliczu negatywnych wpływów, Ławniczak zaleca stosowanie talizmanów. - Nawet zwykła czerwona nitka z materiału naturalnego na lewej ręce jest w stanie odbić pewne negatywne energie – stwierdza ekspert. Talizmany mogą działać jako ochronne amulety, pomagając w odpieraniu negatywnych energii i poprawiając nasze samopoczucie, szczególnie w trudnych okresach. Innym sposobem ochrony może być sól, zwykła kuchenna sól, która dodana do kąpieli zmywa z nas negatywną energię.

Świadome wpływanie na to, co się nam przydarza, wymaga zrozumienia siebie oraz otaczających nas energii. Narzędzia takie jak numerologia, tarot i jasnowidzenie mogą pomóc w lepszym przygotowaniu się na przyszłość i bardziej świadomym kierowaniu swoim życiem. Michał Ławniczak przypomina, że najważniejsze jest to, aby nie bać się nieznanego, lecz starać się je zrozumieć i oswoić. Dzięki temu możemy żyć pełniej i bardziej świadomie, kontrolując swoje przeznaczenie.

Mat. prasowe

Polecane wideo

Horoskop miłosny na LIPIEC ♥
Horoskop miłosny na LIPIEC ♥ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie