1/3 par rozstaje się podczas wakacji. Które znaki zodiaku nie dogadają się podczas podróży?

Te znaki zodiaku NIE powinny podróżować razem.
1/3 par rozstaje się podczas wakacji. Które znaki zodiaku nie dogadają się podczas podróży?
Fot. pexels
26.06.2024

Badanie przeprowadzone przez Hotels.com wykazało, że jedna trzecia osób (33%) zerwała z partnerem podczas wakacji z powodu różnic w nawykach podróżowania. Essential Travel odkryło z kolei, że jedna na dziesięć przyjaźni kończy się przez wspólne wakacje.

Astrologowie z Psychic World, we współpracy z renomowaną psycholożką i astrolożką, Inbaal Honigman, ujawnili, które znaki zodiaku powinny unikać wspólnego wyjazdu, a które są idealnymi partnerami podczas podróży.

Zobacz także: O tak romantycznym związku marzą wszyscy. Jak wygląda relacja Wagi z Wagą?

Jakie znaki zodiaku NIE powinny podróżować razem?

Według astrologii, Lwy i Skorpiony nie powinny podróżować razem. Różnice w preferencjach odnośnie wyjazdu szybką dadzą o sobie bowiem znać.

Inbaal Honigman wyjaśnia: „Lwy chodzą spać wcześnie i wcześnie wstają, podczas gdy Skorpiony są nocnymi markami. Lwy uwielbiają odwiedzać główne atrakcje turystyczne, a Skorpiony wolą szukać nieznanych, tajemniczych miejsc”.

Kolejne trudne połączenie to Koziorożec i Wodnik. „Nawet zarezerwowanie wakacji nie będzie łatwe – Koziorożec chce jechać do najmodniejszych, najbardziej ekscytujących miejsc, a Wodnik szuka bardziej spokojnych, mniej odwiedzanych lokalizacji. Koziorożec uwielbia spotykać celebrytów, a Wodnik interesuje się rozmowami z lokalnymi mieszkańcami”.

Najgorsze znaki zodiaku do wspólnej podróży

Barany są niezależne i lubią być pionierami, ale mogą być również bardzo niecierpliwe, pełne energii i impulsywne. Inbaal Honigman dodaje: „Barany są zawsze aktywne i szybko się nudzą. Zanim skończysz jedną aktywność, już szukają następnej. Są też dość niezależne, więc jeśli są gotowe do wyjścia, to po prostu idą, niezależnie od tego, czy ty jesteś gotowy, czy nie.”

Kolejny trudny znak to Koziorożec. Osoby spod tego znaku zodiaku, chociaż są praktyczne i cierpliwe, kochają luksus. To może być irytujące dla partnera.

„Koziorożce uwielbiają wyjeżdżać na wakacje, ale tylko jeśli są to cztero- lub pięciogwiazdkowe gwiazdkowe hotele. Nie pozwolą ci wejść do zwykłej restauracji czy baru – chcą znaleźć najbardziej ekskluzywne miejsce w okolicy”.

Najlepsze znaki zodiaku jako partnerzy podróży

Panna jest umiejętnym wielozadaniowcem i szybkim myślicielem, co czyni ją świetnym towarzyszem podróży. Inbaal wyjaśnia: „Panny są zorganizowane, skrupulatne w planowaniu i nie zapomną ani nie zgubią żadnej rzeczy. Mapy wydrukowane? Oczywiście. Lista lokalnych restauracji podzielona według kuchni, budżetu i opcji wegetariańskich? Jasna sprawa. Środek na komary? Mają go”.

Jeśli hiperorganizacja to jednak nie twój styl, Bliźnięta będą idealnym znakiem zodiaku do wspólnej podróży. Społeczne, przyjazne i pełne energii, zapewnią elastyczność podczas wyjazdu, odkrywając miejsca radykalnie różne od domu.

Znaki zodiaku: kto powinien podróżować razem?

Według Inbaal, Strzelec i Bliźnięta są idealnym duetem w podróży. Zaprzyjaźnią się z każdym, kogo spotkają po drodze. Oczywiście mogą zgubić paszporty lub przegapić promy, ale nie będą się o to nawzajem złościć”.

Najlepiej zabawią się na wakacjach bez ustalonego planu lub rutyny. Ucieszą się każdą niespodziewaną przygodą.

Byki i Wagi również tworzą świetną parę podróżniczą. „Spokojne Byki i pełne gracji Wagi uwielbiają ciche, zorganizowane przestrzenie i eleganckie aktywności, jak zwiedzanie miast, starożytnych zamków i picie designerskiej kawy. Mają wiele wspólnego”.

„Nie są zainteresowane przygodowymi wakacjami, więc docenią tylko najwygodniejsze lokalizacje i najbardziej troskliwą obsługę, i będą się w tej kwestii zgadzać” – dodaje astrolożka.

Również romantyczne Ryby i wrażliwe Raki stworzą wspaniałą parę na wakacjach. „Mogą jechać gdziekolwiek, a tak długo, jak są razem, będą to kochać. Oboje preferują wakacje nad wodą i mogą spędzać godziny, patrząc na fale, oglądając zachody słońca i popijając koktajle. Ryby i Raki uwielbiają sprawiać przyjemność, więc będą starać się dostosować do siebie nawzajem”.

Zobacz także: Horoskop wakacyjny. Co przesilenie letnie oznacza dla Twojego znaku zodiaku?

Polecane wideo

Horoskop wakacyjny. Co przesilenie letnie oznacza dla Twojego znaku zodiaku?
Horoskop wakacyjny. Co przesilenie letnie oznacza dla Twojego znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie