Osoby urodzone w tych przedziałach czasowych mają dusze marzycieli. To prawdziwi wrażliwcy

Życie stale je przerasta.
Osoby urodzone w tych przedziałach czasowych mają dusze marzycieli. To prawdziwi wrażliwcy
Fot. pexels
20.06.2024

Sporo znaków zodiaku bardzo mocno stąpa po ziemi. Można zaliczyć do nich między innymi Barany, Lwy oraz Skorpiony. Są ludźmi o nieprzeciętnie silnej psychice i wielkiej charyzmie. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że są wyjątkowi. Nigdy nie zważają na słowa krytyki i nie podcinają sobie skrzydeł. Płyną pod prąd. Niezmiennie sobie kibicują. Podchodzą do życia bardzo racjonalnie, więc z odwagą stawiają czoła rozmaitym kłopotom. Ponadto mają skłonności do egoistycznych zachowań. Najpierw ja, potem inni, myślą. Nie można określić ich więc raczej mianem romantycznych wrażliwców i marzycieli. Kogo uznaje się za ich całkowite przeciwieństwo? To z całą pewnością Ryby i Panny.

Zobacz także: Ten sen to znak, że skrywasz wiele lęków. Najwyższy czas zadbać o swoje samopoczucie

Ryby i Panny: nadwrażliwi marzyciele i romantycy

Co można uznać za wspólną cechę Ryb i Panien? Warto wiedzieć, że ludzie spod tych znaków zodiaku są w stanie zaryzykować wszystko dla miłości. Jest dla nich największą wartością. Gdy zadurzą się w kimś po uszy, przestają myśleć o sobie. To romantycy, którzy wydają się niekiedy oderwani od rzeczywistości. Nie mają jednak w tym polu za dużego szczęścia. Nierzadko zakochują się bowiem bez pamięci w ludziach, którzy do nich nie pasują albo na każdym kroku je wykorzystują. Cierpią, ale i tak nie kończą w porę toksycznych relacjiUciekają wtedy w świat fantazji. Marzą, że ich miłosna historia będzie miała szczęśliwy finał jak w baśniach i komediach romantycznych. Choć boleśnie przekonują się na swojej skórze, że nie zawsze tak jest, nie zmieniają się. W kółko powtarzają te same błędy. Potem narzekają tylko, że mają pecha w miłości. 

Bywa, że przez swoją wielką wrażliwość (która swoją drogą graniczy wręcz z nadwrażliwością) Ryby i Panny nie są w stanie radzić sobie z wieloma problemami. Życie stale je przerasta. Ich bliscy czasem mają więc wrażenie, że nie mogą na nich liczyć. Emocje zawsze biorą nad nimi górę. W momentach kryzysowych najczęściej dopadają je czarne myśli. Panikują, a potem momentalnie zamykają się w sobie. Nie są w stanie poradzić sobie z dużym stresem. Nie potrafią logicznie podejść do rozwiązania problemu. Co zatem robią, aby pobyć się w końcu swoich strapień i kłopotów? Postanawiają... nie robić nic. Zachowują się, jakby przełożyły wszelkie frasunki i do szuflady, po czym zamknęły ją na klucz.

Zobacz także: Znaki zodiaku, które nigdy nie wdałyby się w wakacyjny romans

Polecane wideo

5 sygnałów, że jesteś bardziej atrakcyjna, niż myślisz
5 sygnałów, że jesteś bardziej atrakcyjna, niż myślisz - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie