Znaki zodiaku, które nigdy nie wdałyby się w wakacyjny romans

Są romantyczne, wrażliwe i bardzo źle znoszą rozstania.
Znaki zodiaku, które nigdy nie wdałyby się w wakacyjny romans
Fot. pexels
15.06.2024

Kilka znaków zodiaku nie wyobraża sobie lata bez nawiązania płomiennego romansu. Do tego grona zalicza się zazwyczaj Barany, Lwy oraz Skorpiony. Uwielbiają wielkie emocje, które są z nim związane. Ekscytujące miłosne przygody pozytywnie je nakręcają i ubarwiają ich życie. To ludzie, którzy nie potrafią funkcjonować bez sporych dawek adrenaliny. Kochają flirtować. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są bardzo uległe. Ciągle zaspokajają potrzeby innych

Znaki zodiaku, które wystrzegają się letnich romansów

Barany, Lwy oraz Skorpiony raczej nie leczą po wakacjach złamanych serc. Nie załamują się tym, że ich romanse właśnie dobiegły końca. Jak to możliwe? Po prostu to oni zawsze dyktują miłosne warunki. Działają zgodnie ze swoistym wakacyjnym kodeksem. Już na samym początku informują osobę, z którą flirtują o zasadach gry. Co znajduje się w owym kodeksie? To podpunkty, takie jak stawiamy na intensywne przeżycia, świetnie się razem bawimy, ale co najważniejsze w żadnym razie się w sobie nie zakochujemy. Gdy przyjdzie odpowiednia pora, mówimy sobie bez żalu „do widzenia”. Tyle. Dla innych znaków zodiaku to wręcz nie do pomyślenia. Ot, można uznać je za bardzo wrażliwe. Błyskawicznie się zakochują i nie radzą sobie za dobrze z rozstaniami. O kim mowa?

Znakami zodiaku, które wystrzegają się letnich romansów są Panny i Koziorożce. Mają niezwykle romantyczne dusze. Marzą o poznaniu miłości, która będzie miała szansę przetrwać całe życie. Zależy im więc wyłącznie na poważnych przyszłościowych związkach. Nie mają ochoty wplątywać się w romanse, ponieważ krótkotrwałe znajomości mącą im tylko w głowach. Wszystko przez to, że Panny i Koziorożce bardzo szybko przywiązują się do ludzi. Jeśli postawiłyby na romans i dana znajomość dobiegłaby końca, czułyby się nieszczęśliwe, sfrustrowane i zagubione. Nie mogłyby pogodzić się z tym, co się stało. Przez kolejne miesiące borykałyby się z depresyjnymi nastrojami. Nie dla nich zatem letnie miłostki.

Zobacz także: Znak zodiaku, który ma wielu adoratorów. Czym intryguje?

Polecane wideo

Francuzi mówią o niej l'ange, anioł. Twierdzą, że jest najpiękniejszą kobietą świata
Francuzi mówią o niej l'ange, anioł. Twierdzą, że jest najpiękniejszą kobietą świata - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie