Znaki zodiaku, które mają bardzo bujną wyobraźnię. Mijają się z prawdą, ubarwiają swoje opowieści

Przywdziewają rozmaite maski. Nie można zawierzać każdemu ich słowu.
Znaki zodiaku, które mają bardzo bujną wyobraźnię. Mijają się z prawdą, ubarwiają swoje opowieści
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/hana.katoba)
28.05.2024

Niektóre znaki zodiaku można uznać za bardzo prawdomówne. Do tej grupy zalicza się między innymi Byki, Bliźnięta, Barany oraz Lwy. Byki zawsze działają zgodnie ze swoim moralnym kodeksem. Mówienie nieprawdy raczej w nim nie występuje. Bliźnięta, Barany oraz Lwy mają z kolei tak silne osobowości, jak i duże mniemanie o sobie, że nie mają potrzeby opowiadania kłamstw. Bez najmniejszego problemu mówią o swoich oczekiwaniach. Nie wszyscy zachowują się jednak podobnie. Dwa znaki zodiaku kłamią wręcz nagminnie. O kim mowa?

Zobacz także: Znaki zodiaku, które najczęściej zostają stalkerami. Prześladują je obsesyjne myśli

Panny i Koziorożce: znaki zodiaku, które mają bardzo bujną wyobraźnię

Które znaki zodiaku można uznać za największych astrologicznych kłamczuchów? Według astrologów są nimi Panny oraz Koziorożce. To ludzie bardzo wrażliwi, empatyczni i w wielu przypadkach skryci. Samoakceptacja nie jest raczej ich mocną stroną. Sami na każdym kroku podcinają sobie skrzydła. Nie wierzą w swoje zdolności. Zamiast pielęgnować pozytywne myślenie, skłaniają się w stronę czarnowidztwa. Mają zazwyczaj niemałe problemy, aby się przed kimś otworzyć. Obawiają się nieustannie miłosnej porażki i odrzucenia. W związku z tym zaczynają udawać ludzi, którymi chcieliby być. Przywdziewają rozmaite maski. Jako że mają bardzo bujną wyobraźnię, przychodzi im to z łatwością. Nie można zawierzać więc każdemu ich słowu.

Panny, jak i Koziorożce kłamstwami chcą zazwyczaj podbudować swoją samoocenę. Pragną uwagi i docenienia. Dopisują sobie więc różne intrygujące cechy charakteru, zdolności, czy zasługi. Opowiadają o perypetiach, które spotkały nie ich, ale ich współpracowników, czy znajomych. Ciągle ubarwiają swoje opowieści. Chcą w ten sposób zabłysnąć w towarzystwie. Potem oczywiście bardzo żałują. Zrywają dobrze zapowiadającą się relację, ponieważ boją się, że ktoś odkryje prawdę na ich temat. Obiecują sobie, że zachowały się w podobny sposób ostatni raz. Niestety potem robią to samo. W ich przypadku to męczące błędne koło. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku nie potrafią odmawiać. Nie są zbyt asertywne

Polecane wideo

Urocze mieszkanie trendsetterki ze Stambułu. To wnętrzarski hit
Urocze mieszkanie trendsetterki ze Stambułu. To wnętrzarski hit - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
Ala (Ocena: 1) 29.05.2024 09:47
Największe zaklamańce świata to lwy! Wszystko by być na świeczniku i do tego często mają lepkie rączki :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie