Znaki zodiaku, które najczęściej zostają stalkerami. Prześladują je obsesyjne myśli

Są bardzo chwiejne emocjonalne.
Znaki zodiaku, które najczęściej zostają stalkerami. Prześladują je obsesyjne myśli
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/hana.katoba)
22.05.2024

Osobowość kilku znaków zodiaku można uznać za znacznie bardziej chwiejną od pozostałych. Nierzadko miewają wielkie problemy z twardym stąpaniem po ziemi. Są nadwrażliwe, a emocje nieustannie biorą nad nimi górę. Tracą wówczas zdolność logicznego myślenia i zaczynają wpadać w pułapki obsesyjnych myśli. Niestety zazwyczaj przez długi czas nie są w stanie się z nich uwolnić. W takich etapach nie potrafią nad sobą panować. Dzieje się tak szczególnie w miłosnym polu. O kim mowa?

Zobacz także: Znaki zodiaku, które najczęściej bywają wampirami energetycznymi. Osaczają i wyprowadzają z równowagi

Zodiakalni stalkerzy: Panna, Ryby i Strzelec

Panny, Ryby oraz Strzelce za fasadą roztropności, opanowania oraz łagodności skrywają zazwyczaj potężne emocje, z którymi nie potrafią sobie poradzić. Śmiało można stwierdzić, że to ludzie, którzy dosłownie szaleją z miłości, tęsknoty, jak i zazdrości. W podobnych sytuacjach całkowicie zapominają o logicznym myśleniu. Działają bez zastanowienia i zachowują się irracjonalnie. Bywa, że wzbudzają w innych spory niepokój.  

Ludzie spod tych znaków zodiaku zdecydowanie za szybko się angażują. Nadają relacjom błyskawiczne tempo. Nierzadko niweczą fantastycznie zapowiadający się związek swoimi romantycznymi i zbyt poważnymi wyznaniami. Potrafią powiedzieć, że kochają kogoś całym sercem zaledwie po kilku spotkaniach. Co gorsza, oczekują od niego tego samego. Są zdumione, że osoba, z którą randkowały, poczuła się niekomfortowo i uciekła, gdzie pieprz rośnie. Nie rozumieją, co robią źle i nieustannie narzekają, że mają pecha w miłości. Nie są raczej mistrzami w obserwowaniu ludzkich zachowań. Nie czytają pomiędzy wierszami i najczęściej źle odczytują gesty. 

Co więcej, Panny, Ryby oraz Strzelce potrafią być okropnie natarczywe. To właśnie one najczęściej zostają stalkerami. Ot, nie potrafią zrozumieć odmowy. Żyją w świecie fantazji. Nie dają za wygraną przez długi czas. Sądzą, że ich obiekt westchnień prędzej czy później zakocha się w nich bez pamięci. Marzą, aby zwrócono na nie uwagę. Nie mają najmniejszych oporów przez włączaniem do swoich podbojów kontrowersyjnych działań, takich jak na przykład śledzenie. Tkwią w miłosnym zaślepieniu, nie mogąc przestać o kimś myśleć. Setki wysyłanych smsów i nękanie kogoś niezapowiedzianymi wizytami to dla nich norma. 

Zobacz także: Choć ten popularny sen można uznać za koszmar, jest dobrą wróżbą. Zawsze ma drugie dno

Polecane wideo

Co dzieci dostają na Pierwszą Komunię Świętą w 2024 roku? Lista najpopularniejszych prezentów
Co dzieci dostają na Pierwszą Komunię Świętą w 2024 roku? Lista najpopularniejszych prezentów - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Izabela (Ocena: 5) 22.05.2024 22:16
Bez zdrowia nie ma nic, więc dbajmy o nie. U kobiet warto prowadzić kontrolę płodności na termometrze owulacyjnym cyclotest mySense
odpowiedz

Polecane dla Ciebie