Wykonaj ten rytuał do końca kwietnia, a szczęście będzie po Twojej stronie!

Mały gest, a duża moc!
Wykonaj ten rytuał do końca kwietnia, a szczęście będzie po Twojej stronie!
Fot. pexels
27.04.2024

Wierzysz w rytuały, które pomagają przyciągnąć szczęście? Jeśli tak, koniecznie wypróbuj ten z gałązką wiśni. Ale uwaga – aby zadział, trzeba wykonać go do końca kwietnia. Czasu niewiele, ale i niewiele trzeba zrobić, by dopomóc fortunie.

Przeczytaj też: Trzy znaki zodiaku, które zakochają się pod koniec kwietnia

Rytuał na przyciągnięcie szczęścia z gałązką wiśni

W jaki sposób można aktualnie wyjść szczęściu naprzeciw? Wystarczy, że przyniesiesz do mieszkania gałązkę kwitnącej wiśni. Ważne jednak, by trafiła do wazonu z wodą. Naczynie musi być wypełnione wodą! Gdzie postawić taką ozdobę? Nieistotne, choć oczywiście najpiękniej będzie prezentować się w na stoliku kawowym lub konsoli.

Piękne, różowe kwiaty i ich słodki zapach swoją mocą przyciągną do ciebie nie tylko szczęście, ale i miłość. Polepszeniu mogą ulec również inne związki – na przykład przyjacielskie. Możesz również liczyć, że zakończą się kłótnie, otrzymasz wiele wsparcia od bliskich i… poskromisz własną zazdrość.

Warto wiedzieć, że rytuały pomyślności z gałązką wiśni w roli głównej aktywuje się także zimą, na Barbórkę, czyli w święto górników. Ludzie, którzy wierzą w moc wiśni, przynoszą do domu 4 grudnia gałązkę i również umieszczają ją w wazonie z wodą. Jeśli zakwitnie, będzie zwiastowała szczęście w nowym roku.

To co, spróbujesz?

Przeczytaj też: Widzisz wszędzie cyfry 0909? Wszechświat wysyła do Ciebie jasny komunikat

Źródło: kobieta.pl

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 29.04. – 5.05.
Horoskop tygodniowy 29.04. – 5.05. - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie