Znak zodiaku, który potrafi słuchać. Wszyscy zwierzają mu się z problemów i sekretów

To emocjonalny wrażliwiec, który nigdy nie zostawia innych w potrzebie.
Znak zodiaku, który potrafi słuchać. Wszyscy zwierzają mu się z problemów i sekretów
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/hana.katoba/)
18.04.2024

Niektórych znaków zodiaku nie można raczej uznać za najlepszych słuchaczy. Należą do nich między innymi Barany, Lwy oraz Panny. Często mają bardzo dobre chęci, jednakże bywają zbyt skupione na sobie, aby faktycznie wczuć się w czyjąś sytuację. Są też i te, które potrafią stanąć w tym polu na wysokości zadania. W tej grupie przodują Raki.

Zobacz także: Znak zodiaku, któremu nie służy rutyna. Zaczyna być wtedy nieprzyjemny dla otoczenia

Rak: empatyczny, przyjacielski, budzący zaufanie

Raki to ludzie o niezwykle szlachetnych usposobieniach. Słyną z tego, że mają złote serca. Nie potrafią znieść niesprawiedliwości. Są też nieprzeciętnie prawdomówni. Nie cierpią kłamstw, dwulicowości i wszelakich intryg. Ich kodeks wartości przypomina często ten, który stosują w życiu Wagi. Nie mają większego problemu z przyznawaniem się do błędów. Zarówno siebie, jak i innych traktują dość surowo. Otwarcie mówią, co przeszkadza im w zachowaniu bliskich, czy współpracowników. Nie złoszczą się, ale dyplomatycznie wyjaśniają, co leży im na sercu. Są bardzo lojalni i stronią od manipulacji.

Rzadko spotyka się osoby, które wykazywałyby się większą empatią aniżeli Raki. To emocjonalni wrażliwcy, którzy nigdy nie zostawiają innych w potrzebie. Potrafią wyciągnąć pomocną dłoń nawet do osób, których nie darzyły dotychczas większą sympatią. Dobroduszne Raki uważa się za niesamowitych przyjaciół. Potrafią bowiem słychać jak mało kto. Nie oceniają, dają mądre życiowo wskazówki. Nie widzą świata wyłącznie w biało-czarnych tonach. W beznadziejnych sytuacjach dostrzegają nierzadko rzeczy, które mogą naprowadzić kogoś na optymistyczny tor. Błyskawicznie budzą zaufanie. Z problemów i dotychczas pilnie strzeżonych sekretów zwierzają się im nawet ludzie, których dobrze nie znają. Ot, większość osób wyczuwa, że wszelkie tajemnice są z nimi bezpieczne. 

Zobacz także: Znak zodiaku, który nigdy nie gra w otwarte karty. Nie wiadomo, co myśli nawet po roku randkowania

Polecane wideo

Jak mieszka Claudia Schiffer? Jej cudowna wiejska rezydencja powala na łopatki
Jak mieszka Claudia Schiffer? Jej cudowna wiejska rezydencja powala na łopatki - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.04.2024 17:31
Prawda (nie jestem Rakiem, żeby nie było) :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie