Znak zodiaku, który nigdy nie gra w otwarte karty. Nie wiadomo, co myśli nawet po roku randkowania

Skrywa wiele tajemnic. Dociec, co tak naprawdę myśli i czuje to nie lada wyzwanie.
Znak zodiaku, który nigdy nie gra w otwarte karty. Nie wiadomo, co myśli nawet po roku randkowania
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/hana.katoba/)
15.04.2024

Spotykacie się już prawie rok, a Ty w dalszym ciągu go nie rozgryzłaś? Masz niekiedy wrażenie, że dostajesz sprzeczne sygnały? Cóż, takie są Skorpiony. Ujmują poczuciem humoru. Intrygują błyskotliwością. Są też niesamowicie zmysłowe. Skrywają jednak wiele tajemnic. Dociec, co tak naprawdę myślą i czują to nie lada wyzwanie.   

Zobacz także: Ten znak zodiaku nie buja w obłokach. Myśli logicznie, działa z pragmatyzmem

Tajemnicza natura zmysłowych Skorpionów

Skorpiony należą do grona najbardziej tajemniczych znaków zodiaku. Sprawiają wrażenie nieodgadnionych. Zazwyczaj robią wielkie wrażenie na otoczeniu. Trudno ich nie zauważyć i się nimi nie zafascynować, choć nie dokładają raczej starań, aby tak było. Śmiało można ochrzcić je mianem nonszalanckich. Ich seksapil nie ma sobie równych. W sztuce uwodzenia są mistrzami. Kochają flirtować i robią to w naprawdę intrygujący sposób. W żądnym razie nie idą w tym polu na łatwiznę. Nie sposób się z nimi nudzić. Gdy znajdzie się z nimi wspólny język, ma się ochotę rozmawiać z nimi godzinami. Stawiają na kreatywność. Są wolnymi duchami i jak przystało na indywidualistów, lubią wytyczać nowe szlaki. Mają potrzebę wychodzenia ze strefy komfortu. Nie znoszą rutyny, uwielbiają za to silne wrażenia. Chcą czerpać z życia jak najpełniejszymi garściami.

Niestety oprócz licznych zalet Skorpiony posiadają też sporo wad. Przede wszystkim nigdy nie grają w otwarte karty. Nie lubią mówić o swoich uczuciach. To dla nich wielki problem. Czują, że szczere miłosne wyzwanie może uczynić ich podatnymi na zranienie. Udają więc zimnych i niedostępnych. Niezwykle trudno zdobyć ich zaufanie. Ponadto mają skłonności do manipulacji. Podobnie jak w uwodzeniu Skorpiony osiągnęły w niej wręcz mistrzowski poziom. Zdarza się im wykorzystywać innych do swoich celów. Nie mają w tym przypadku najmniejszych skrupułów. Nawet będąc w związkach, myślą przede wszystkim o sobie. Zawsze chcą panować nad sytuacją. Nie mogą znieść, gdy coś wymyka się im z rąk. 

Zobacz także: Osoby spod znaku Panny i Lwa powielają w miłosnych relacjach te same błędy. Do czego mają skłonności?

Polecane wideo

Najbardziej zachwycające mieszkania w Rzymie. Są cudowne!
Najbardziej zachwycające mieszkania w Rzymie. Są cudowne! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.04.2024 13:18
Baran kobiety a jeszcze o imieniu Grazyna 69 latka ,zla msciwa kobieta.Nie polecam bo sama nie wie co chce ,gdy ja w koncu zostawisz wtedy robi ci zzycia pieklo na ziemi Mimo ze gra graca ,sobra ,milunia ,slodziunia to tylko przykrywka tego ze sie msci na Tobie ze ja zostawiles .10 lat wlasnie babcia baranica Grazyna ,zebrze ,skmle ,przeprasza zabiega ,na sile podtrzymuje kontakty byle wrocic do mena co ja porzucil,To nie milosc z jej strony to wyrachowanie.samotna zla ,diablica wampir energetyczny da ci w piora tak ,ze nie ma szans babcia na powrot.Szkoda ze nie potrafi sie Banica odciac od nie udanych zwiazkow ,otworzyc sie na nowe .Jak pies ogrodnika sama nie zje i nikomu nie da,Wielbi zonatych ,to dopiero podnieta ,men w zwiazku super podnieta zawsze star sie byc ta trzecia,,byle ci zycie zniszczyc.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie