Znaki zodiaku, które często przeceniają swój spryt. Powinny trzymać się z daleka od intryg

Myślą, że panują nad sytuacją i rozdają karty. Nic z tych rzeczy.
Znaki zodiaku, które często przeceniają swój spryt. Powinny trzymać się z daleka od intryg
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/rico.reinhold/)
20.02.2024

Zamiłowanie do snucia intryg to cecha, której nie można raczej określić mianem szlachetnej. Sporo znaków zodiaku ma do niej jednak spore skłonności. Niektóre z nich stały się w owej sztuce prawdziwymi mistrzami - zawsze osiągają zamierzony efekt. Inne jednak odnoszą ciągle w tej materii druzgocące niepowodzenia. Na swoich manipulacjach wychodzą wręcz fatalnie. 

Zobacz także: Znak zodiaku, który zawsze robi dobrą minę do złej gry. Ciągle tłumi emocje

Panny, Wagi i Koziorożce: znaki zodiaku, które powinny wystrzegać się snucia intryg

Znakami zodiaku, które powinny trzymać się z daleka od wszelkich intryg są przede wszystkim Panny, Wagi oraz Koziorożce. Czasem aż je korci, aby włączyć do działania jakąś małą manipulację. W ich przypadku najlepszym orężem będzie jednak szczera rozmowa, a nie psychologiczne gierki.

Ot, Panny, Wag i Koziorożce nierzadko odnoszą mylne wrażenie, że doskonale znają się na ludziach. Niestety w wielu przypadkach się mylą. Myślą, że panują nad sytuacją i rozdają karty, ale nic z tych rzeczy. Przeceniają swoje możliwości. Nie zdają sobie często sprawy, że to nimi właśnie się manipuluje. Dają się nabierać zwłaszcza Baranom, Bliźniętom i Skorpionom, czyli znakom zodiaku uważanym za nieprzeciętnie przebiegłe. Panny, Wagi i Koziorożce nigdy nie prześcigną ich sprytem. Warto dodać, że Barany, Bliźnięta i Skorpiony nie odnoszą w snuciu intryg porażek. Zawsze dostają to, czego pragną. Wiedzą po prostu, w jaki sposób zaskarbić sobie czyjąś przyjaźń. Błyskawicznie zdobywają też zaufanie innych. Mało kto wie, że mają dwie twarze. 

Zobacz także: Znamy sekret seksapilu Bliźniąt. Co przyciąga do nich jak magnes?

Polecane wideo

Kiedyś sprzedawała warzywa na targu. Została jedną z najlepiej zarabiających modelek na świecie
Kiedyś sprzedawała warzywa na targu. Została jedną z najlepiej zarabiających modelek na świecie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie