Tej cyfry numerologicznej nie da się usidlić. Zazwyczaj nie lubi się angażować w poważne związki

Nie marzy o wielkiej romantycznej miłości. Stawia na flirty.
Tej cyfry numerologicznej nie da się usidlić. Zazwyczaj nie lubi się angażować w poważne związki
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/rico.reinhold)
22.02.2024

Kilka cyfr numerologicznych można uznać za bardzo romantyczne. Należą do nich na przykład dwójki oraz piątki. Skrycie marzą o wielkiej miłości na całe życie. Krótkotrwałe relacje im nie wystarczają. Unikają zazwyczaj romansów, ponieważ za szybko się angażują i często mają złamane serca. Nie wszyscy jednak zachowują się podobnie.

Zobacz także: Znak zodiaku, który zawsze robi dobrą minę do złej gry. Ciągle tłumi emocje

Numerologiczna ósemka: kariera ważniejsza niż miłość

Niektóre cyfry numerologiczne zdecydowanie wolą niezobowiązujące flirty aniżeli trwanie w poważnych związkach. Którą cyfrę numerologiczną zwykło uważać się za najmniej romantyczną? Warto wiedzieć, że podobne skłonności ma ósemka. 

Numerologicznych ósemek nie można raczej zaliczyć do grona romantyków. Na wszystko spoglądają bardzo pragmatycznym okiem. Nie dają się ponieść emocjom. Gdy postawią przed sobą jakiś ważny dla nich cel, życie miłosne przestaje dla nich istnieć. Nawet, jeżeli okazałoby się, że spotkały na swojej drodze ideał, nie dadzą się odciągnąć od zawodowych obowiązków. To ludzie nieprzeciętnie ambitni i zdeterminowani. Marzą o zajmowaniu wysokich stanowisk, prestiżu i poważaniu. Kariera jest dla nich po prostu ważniejsza niż miłość. Niektórych numerologicznych ósemek nie da się przez to usidlić. Chętnie randkują, jednakże często w ogóle się nie angażują. Nie są zbyt empatyczne, myślą wyłącznie o swoich potrzebach. Łamią serca i robią innym nadzieję na wspólne życie, a potem nieoczekiwanie znikają.  

Zobacz także: Znamy sekret seksapilu Bliźniąt. Co przyciąga do nich jak magnes?

Polecane wideo

Perfumy, które zawsze zbierają mnóstwo komplementów. To eliksiry radości w płynie
Perfumy, które zawsze zbierają mnóstwo komplementów. To eliksiry radości w płynie - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.03.2024 21:18
Najwieksze balagniary zarowno zyciowy bajzel maja i robia jak i w domu maja kobiety baran.JEDNO CO POTRAFIA,,otumaniac chlopow ,robic ich na szaro ,maja wielu kochankow z powodow pazernosci ,czyli sa wyrachowane.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie