Znaki zodiaku, które czeka kryzys w relacji jeszcze przed walentynkami

Na szczęście wyjdą z niego obronną ręką.
Znaki zodiaku, które czeka kryzys w relacji jeszcze przed walentynkami
Fot. Pexels
12.02.2024

Walentynki nadchodzą wielkimi krokami. Wiele par już planuje bądź ma zaplanowane, jak spędzi ten dzień. Niestety, astrologowie zgodnie wskazali znaki zodiaku, które do tego czasu będą musiały zmierzyć się z niespodziewanym kryzysem. Niektórzy wyjdą z niego silniejsi. Muszą jednak spełnić określone warunki.

Zobacz także: Znaki zodiaku, które nie potrafią walczyć o swoje. Odpuszczają zdecydowanie za szybko

Te znaki zodiaku zmierzą się z kryzysem przed Walentynkami

Lew

Jak się okazuje, Lew będzie miał całkowicie inną wizję spędzenia nadchodących walentynek niż jego druga połówka. Ich oczekiwania rozminą się w tej kwestii i mogą się przyczynić do poważnego kryzysu. Aby mu zapobiec, Lew powinien odłożyć dumę na bok i zapytać ukochaną, jak chce spędzić święto zakochanych. Wypracowanie kompromisu może uratować ich związek.

Skorpion

W tym roku Skorpion będzie tak skupiony na sobie, że o mały włos przegapi walentynki. Ten znak zodiaku zajmie się swoimi sprawami i nie zaplanuje nic specjalnego dla swojej ukochanej osoby. Jego druga połówka nie będzie zachwycona i zarzuci mu brak zaangażowania. Skorpion zorientuje się w ostatniej chwili i będzie musiał włożyć trochę wysiłku w to, aby spełnić oczekiwania swojej partnerki. Ona liczy na to, że miło spędzą ten dzień.

Baran

Przed tegorocznymi walentynkami Baran będzie wyjątkowo zajęty. Jednak niestety, nie planowaniem romantycznego wieczoru. Praca i obowiązki pochłoną go do tego stopnia, że zapomni o dniu zakochanych. Jego partnerka poczuje się rozczarowana. Ich związek czeka spory kryzys, który jednak uda się zażegnać dzięki zaangażowaniu obu stron. Koniec końców tegoroczne walentynki Baran i jego druga połówka zapiszą po stronie plusów.

Zobacz także: W jaki sposób wykorzystać moc Księżyca balsamicznego?

Źródło: Kobieta.pl

Polecane wideo

Perfumy, które zawsze zbierają mnóstwo komplementów. To eliksiry radości w płynie
Perfumy, które zawsze zbierają mnóstwo komplementów. To eliksiry radości w płynie - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.02.2024 19:56
Powinna być tu Panna i Ryby....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie