Znak zodiaku, który zawsze robi dobrą minę do złej gry. Ciągle tłumi emocje

Nie wychodzi mu to niestety na zdrowie.
Znak zodiaku, który zawsze robi dobrą minę do złej gry. Ciągle tłumi emocje
Fot. pexels
15.02.2024

Jeden znak zodiaku ma szczególne skłonności do tłumienia emocji. Nieustannie kumuluje w sobie lęki, niepokoje, obawy, ale i radości. Nie wychodzi mu to niestety na zdrowie. O kim mowa? 

Zobacz także: Znak zodiaku, dla którego praca wygrywa z miłością i przyjaźnią. Nic innego się dla niego nie liczy

Ryby: tajemnicze, zmysłowe, wrażliwe, bardzo skryte

Jeżeli Strzelcom, czy Lwom coś się nie spodoba, od razu dają upust swojemu niezadowoleniu. Reagują błyskawicznie. Ba, wręcz wybuchają, ponieważ niekiedy nie potrafią utrzymać emocji na wodzy. Nie zastanawiają się, co pomyślą na ich temat ludzie, którzy są świadkami zaistniałej sytuacji. Podobnie zachowują się, jeżeli dopada je paraliżujący lęk, czy wielki entuzjazm. Nie mają po prostu problemu z dzieleniem się swoimi emocjami z innymi. Nie wszystkie znaki zodiaku zachowują się jednak w podobny sposób. Są wśród nich też te, które można określić jako bardzo skryte. Jednym z najbardziej zamkniętych w sobie znaków zodiaku są Ryby. 

Ludzie spod znaku Ryb roztaczają wokół siebie niezwykłą aurę. Dzięki niej intrygują. Bardzo rzadko spotyka się osoby posiadające aż tak duży ładunek zagadkowości. Spoglądając na nie, nie sposób nie zapragnąć odkrycia ich sekretów. To indywidualiści, którzy zawsze chodzą swoimi drogami. Nie wzorują się na otoczeniu. Są w stu procentach sobą i nie robią nic na siłę. Ich niewymuszona nonszalancja to nie poza, ale coś bardzo naturalnego.

Warto wspomnieć o tym, że Ryby często nie radzą sobie z emocjami. Jako osoby bardzo wrażliwe, mają kłopot z mówieniem o uczuciach. Wyznawanie miłości, czy opowiadanie o lękach w wielu przypadkach zupełnie je przerasta. Zamiatają więc nieprzerobione sprawy pod dywan. Niestety fatalnie wpływa to na ich stan ducha. Niepozbywanie się balastu emocjonalnego skutkuje u nich przygnębieniem i utratą witalności. Są jak tykające bomby, które potrafią wybuchać w najmniej odpowiednich momentach. Ryby powinny zacząć bardziej dbać o swoją higienę psychiczną i nie bać się prosić o pomoc przyjaciół. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku żyją najdłużej. Często biją rekordy długowieczności

Polecane wideo

Perfumy, które zawsze zbierają mnóstwo komplementów. To eliksiry radości w płynie
Perfumy, które zawsze zbierają mnóstwo komplementów. To eliksiry radości w płynie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie