W jaki sposób wykorzystać moc Księżyca balsamicznego?

To dobry czas na zmiany!
W jaki sposób wykorzystać moc Księżyca balsamicznego?
Fot. Unsplash
09.02.2024

Mianem Księżyca balsamicznego określa się ostatnie dni przed nowiem. Ta faza lunarna sprzyja szczególnie tym, którzy potrzebują ukojenia. Sprawdź, w jaki sposób skorzystać z jej mocy.

Zobacz także: Znak zodiaku, dla którego praca wygrywa z miłością i przyjaźnią. Nic innego się dla niego nie liczy

W jaki sposób mogę wykorzystać moc Księżyca balsamicznego?

Okres księżycowy, który właśnie trwa, astrologowie nazywają balsamicznym. Zaczyna się około dziesiątego dnia po pełni i trwa do nowiu. Dla wielu z nas jest to cudowny czas, aby spełnić swoje postanowienia i nieco zwolnić tempo. Żeby w pełni wykorzystać moc tej fazy lunarnej, musisz spełnić jeden warunek. Musisz wiedzieć, że w tej fazie Księżyc ma wielką moc.

Jedynym warunkiem, który musisz spełnić, aby wykorzystać moc Księżyca balsamicznego, jest zatrzymanie się na chwilę w codziennym biegu. Dopiero kiedy znajdziesz czas dla siebie i zrobisz sobie wolny wieczór, dostrzeżesz, że w Twoje życie chce wkraść się harmonia i spokój. Aby zostały w nim na dłużej, skup się na swoich marzeniach i emocjach, które im towarzyszą. Pamiętaj, że moc Księżyca zadziała tylko wtedy, kiedy dopuścisz do siebie jego dobroczynny wpływ. Jego moc potęguje odpuszczanie i wybaczanie, nie warto więc pielęgnować w sobie gniewu.

Zobacz także: Znamy sekret seksapilu Bliźniąt. Co przyciąga do nich jak magnes?

Źródło: Kobieta.pl

Polecane wideo

Szturmem zdobywa świat modelingu. Oto Tina Kunakey, czyli „wcielenie doskonałości”
Szturmem zdobywa świat modelingu. Oto Tina Kunakey, czyli  „wcielenie doskonałości” - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie