Te znaki zodiaku nie przepadają za Bożym Narodzeniem. Święta zawsze przyprawiają je o ból głowy

To czas, który uważają za trudny, stresujący i szczególnie irytujący.
Te znaki zodiaku nie przepadają za Bożym Narodzeniem. Święta zawsze przyprawiają je o ból głowy
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/cookiessforchristmas/)
02.12.2023

Okazuje się, że niektóre znaki zodiaku najchętniej wykreśliłyby Boże Narodzenie z kalendarza. To czas, który uważają za trudny, stresujący i irytujący. O kim mowa?  

Zobacz także: Cechy, które sprawiają, że bez pamięci zakochujemy się w Skorpionach. Oto tajemnica ich magnetyzmu

Barany, Wagi i Ryby, czyli znaki zodiaku, które nie znoszą Świąt

Niemało znaków zodiaku wprost przepada za Bożym Narodzeniem. To ich ukochany czas w roku. Przez wiele miesięcy z przejęciem oczekują więc nastania grudnia. Zazwyczaj już wraz z nadejściem pierwszych jesiennych dni, zaczynają obmyślać, jak tym razem udekorują na Święta dom, czy jakimi oryginalnymi podarkami zaskoczą najbliższych. Wielką przyjemnością jest dla nich też przygotowywanie bożonarodzeniowych potraw. Krótko mówiąc, mają na punkcie Świąt niemałego bzika. W tym gronie znajdują się między innymi Bliźnięta, Lwy, Strzelce i Koziorożce. Są też i te, które uważają grudniowe celebracje za prawdziwą mękę. Wolałyby zapaść w tym czasie w błogi zimowy sen i obudzić się tuż przed Sylwestrem. 

Znakami zodiaku, które szczególnie męczy Boże Narodzenie są Barany, Wagi oraz Ryby. Trzeba jednak zaznaczyć, że w Świętach przeszkadzają im zupełnie inne rzeczy. Barany irytuje przede wszystkim ckliwy świąteczny nastrój. Tracą też dobry humor, ponieważ muszą brać wówczas pod uwagę oczekiwania otoczenia. Jako naczelni egoiści mają z tym nie lada problem. Z równowagi wyprowadza je też przedświąteczna gorączka. O co tyle zamieszania, myślą poirytowane. Introwertyczne Wagi oraz Ryby stresuje natomiast coroczna przepytywanka ciekawskich członków rodziny. Bardzo nie lubią, gdy uwaga wszystkich koncentruje się właśnie na nich. Im dłużej jednak milczą, tym większe zainteresowanie budzą. Nie cierpią też długiego przesiadywania przy stole. Świąteczna biesiada powinna się według nich kończyć po dwóch godzinach. 

Zobacz także: Najbardziej snobistyczny znak zodiaku. Uwielbia imponować innym

Polecane wideo

Włosi uważają ją za najpiękniejszą kobietę na świecie. Mówią, że ma twarz anioła
Włosi uważają ją za najpiękniejszą kobietę na świecie. Mówią, że ma twarz anioła - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie