Znaki zodiaku, które nie znoszą mówić o sobie. Mają introwertyczne charaktery

Nie lubią też być w centrum uwagi. Bycie w cieniu bardzo im odpowiada.
Znaki zodiaku, które nie znoszą mówić o sobie. Mają introwertyczne charaktery
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/johannaherrstedt/)
24.11.2023

Kilka znaków zodiaku ma niemałe problemy z mówieniem o sobie. Ze swoimi odczuciami i pragnieniami dzielą się zazwyczaj z bardzo wąskim gronem najbliższych przyjaciół. O kim mowa?

Zobacz także: Cechy, które sprawiają, że bez pamięci zakochujemy się w Skorpionach. Oto tajemnica ich magnetyzmu

Panny, Wagi i Ryby, czyli zodiakalni introwertycy

Niemało znaków zodiaku uwielbia być w centrum uwagi. Na ich czele można postawić nieprzeciętnie temperamentne Lwy. To ludzie, którzy są ekstrawertykami, którzy mają silną potrzebę bycia zauważalnymi. Nie potrafią przestać mówić o swoich wrażeniach, przygodach, marzeniach, czy planach. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że są wyjątkowi. Czują z tego powodu dumę. Chcą lśnić, budzić wielki podziw, czy po prostu wyróżniać się z tłumu. Jeżeli zostają im tylko role drugoplanowe, wpadają w niemały marazm lub irytację. Są też i te, które zdecydowanie wolą pozostawać w cieniu. Kogo można zaliczyć do grona największych astrologicznych introwertyków?

Astrologowie są zdania, że są nimi przede wszystkim Panny, Wagi oraz Ryby. Ludzie spod tych znaków zodiaku mają nieprzeciętnie wrażliwe dusze. Są szlachetni, bardzo empatyczni i subtelni. Nie można uznać ich raczej za dusze towarzystwa. Znacznie swobodniej czują się, wypowiadając w niewielkim gronie aniżeli przed dużą publiką. Zdarza się, że nie czują się komfortowo w towarzystwie dopiero co zapoznanych osób. Stresują się po prostu nowymi znajomościami. Obawiają się, że ktoś źle je oceni. Ponadto trudno przychodzi im mówienie o swoich uczuciach. Nawet w przypadku, gdy są w kimś zakochane po uszy, nierzadko przez długi czas kryją się z emocjami. Panicznie boją się odrzucenia.  

Zobacz także: Znaki zodiaku, które nigdy nie wybaczają. Nie licz na drugą szansę

Polecane wideo

Które zawody sprzyjają niewierności najbardziej?
Które zawody sprzyjają niewierności najbardziej? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie