Znaki zodiaku, które mają szanse na płomienny romans jeszcze w tym roku

One nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że za rogiem może czekać nowa miłość.
Znaki zodiaku, które mają szanse na płomienny romans jeszcze w tym roku
Fot. Pexels
22.11.2023

Mimo że 2023 rok pomału dobiega końca, pewne znaki zodiaku mają jeszcze szansę, aby wykorzystać go w pełni. One nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że za rogiem może na nie czekać nowa miłość. Sylwestra wcale nie muszą spędzać samotnie. Wystarczy, że otworzą swoje oczy i serce, a mogą się zdziwić, ile dobra wkradnie się do ich życia.

Zobacz także: Jak zmieniły się upodobania kobiet względem mężczyzn na przestrzeni ostatnich lat?

Znaki zodiaku z dużymi szansami na romans na koniec 2023 roku

Bliźnięta

Bliźnięta są niezwykle energiczne. Pomimo tego, że już straciły wiarę, że spotkają kogoś, kto dorówna im temperamentem, mogą się jeszcze zdziwić. Naturalna charyzma tego znaku zodiaku pomoże mu przyciągnąć nowe, gorące uczucie. Gwiazdy wyjątkowo mu sprzyjają. Jeśli zrobi pierwszy krok, Sylwestra spędzi w objęciach nowego partnera.

Panna

Panna ma obecnie mnóstwo dylematów i sama do końca nie wie, czego chce. Właśnie dlatego powinna zaufać swojej intuicji. Jej zachowawczość bardzo ją ogranicza i być może stanowi przeszkodę w znalezieniu prawdziwego uczucia. Panna powinna odpuścić sobie planowanie wszystkiego i dać się porwać szczęściu, a być może już niedługo znajdzie się ktoś, kto pokaże jej, że można żyć inaczej.

Strzelec

Strzelec zdecydowanie nie boi się wyjść z inicjatywą i zrobić pierwszy krok. Zdawać mogłoby się, że dzięki swojej charyzmie i przebojowości, bez problemu znajdzie szczęście w miłości. Tymczasem Strzelce to często samotnicy. Ciężko im bowiem znaleźć kogoś, kto dotrzyma im kroku i dorówna temperamentem. Bardzo możliwe, że ten znak szuka miłości nie tam, gdzie powinien. Koniec roku zdecydowanie będzie należał do niego, warto zatem dobrze go wykorzystać.

Zobacz także: 10 najbardziej instagramowych miejsc na świąteczne oświadczyny

Polecane wideo

Wiemy, co mówi o Tobie pierwsza litera nazwiska
Wiemy, co mówi o Tobie pierwsza litera nazwiska - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Magda (Ocena: 5) 23.11.2023 08:30
Byle by podczas seksu pamiętać o antykoncepcji! Polecam mechaniczne rozwiązanie dla kobiet w forie błony dopochwowej Caya
odpowiedz

Polecane dla Ciebie