Dla mężczyzn spod tego znaku zodiaku kumple są często ważniejsi od partnerek. To wieczni chłopcy

To faceci, którzy nigdy nie dorastają.
Dla mężczyzn spod tego znaku zodiaku kumple są często ważniejsi od partnerek. To wieczni chłopcy
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/dirtybootsandmessyhair/)
10.11.2023

Jeśli wchodzimy w romantyczną relację z Bykami, czy Koziorożcami, możemy mieć niemalże stuprocentową pewność, że zawsze będziemy dla nich numerem jeden. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku bardzo poważnie podchodzą do miłosnych relacji. Jak ognia unikają romansów i nie skaczą z przysłowiowego kwiatka na kwiatek. Nie mają większej ochoty na krótkotrwałe miłostki, które uważają za całkowitą stratę czasu. Chcą budować trwałe związki, a jeśli się z kimś wiążą, czują się za tę osobę odpowiedzialni. Nie wszyscy jednak zachowują się podobnie. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najmniej romantyczne. Zapomnij o randkach niespodziankach i czułych wyznaniach

Barany, Lwy i Ryby, czyli zodiakalni wieczni chłopcy 

Zwykło się uważać, że mężczyźni spod paru znaków zodiaku nigdy nie dorastają. Mają naprawdę wiele wspólnego z bajkową postacią Piotrusia Pana. To wieczni chłopcy, którzy nie biorą życia i związków na serio. Nie lubią brać odpowiedzialności ani za swoje czyny ani za osobę, z którą zaczęli randkować. Mają skłonności do egoistycznych zachowań. Działają tak, aby to przede wszystkim im było wygodnie. Nie przejmują się uczuciami innych. Kogo można zakwalifikować do tej grupy? Tym razem mowa o Baranach, Lwach oraz Rybach

Bardzo pewne siebie Barany i Lwy oraz tajemnicze Ryby roztaczają wokół siebie pełną magnetyzmu aurę. Sprawiają wrażenie niezwykle męskich, jednakże po związaniu się z nimi okazuje się często, że to tylko ułuda. W głębi serc są bowiem rozbrykanymi, niefrasobliwymi nastolatkami. Stawiają na błogą beztroskę. Chcą żyć tu i teraz. Uwielbiają wieść życie pełne wrażeń. Bywają nieroztropni, więc nie można na nich liczyć w każdej sytuacji. Nad życie kochają ekscytujące przygody, adrenalinę i nowe wrażenia. Kumple nierzadko okazują się dla nich znacznie ważniejsi od nieustannie narzekających na nich partnerek. 

Zobacz także: Ta cyfra numerologiczna ma największe skłonności do depresyjnych nastrojów. Ciągle podcina sobie skrzydła

Polecane wideo

Zakochasz się w tych swetrach! Są stylowe i zapewniają komfort w najchłodniejsze dni
Zakochasz się w tych swetrach! Są stylowe i zapewniają komfort w najchłodniejsze dni - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.11.2023 15:04
W obecnych czasach partnerki się do niczego nie nadają.
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 10.11.2023 06:22
Zgadza się. Barany, Lwy i szczególnie Ryby.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie