Mars w znaku Skorpiona. Sprawdź, jak wpłynie na Ciebie to zjawisko astrologiczne

To przede wszystkim czas buntu i zmian.
Mars w znaku Skorpiona. Sprawdź, jak wpłynie na Ciebie to zjawisko astrologiczne
Fot. Unsplash
24.10.2023

Kolejne astrologiczne zjawisko przed nami. Swoim zasięgiem obejmie ono wszystkie znaki zodiaku. To czas buntu i zmian. Sprawdź, co jeszcze Ci przyniesie Mars w znaku Skorpiona.

Zobacz także: Te znaki zodiaku nie radzą sobie z uczuciami. Emocje ciągle biorą nad nimi górę

Jak wpłynie na nas Mars w znaku Skorpiona?

Mars w znaku Skorpiona to czas buntu i zmian. Wszystkie znaki zodiaku odczują jego wpływ. To zjawisko przyczyni się do przemian w wielu aspektach. Zdominowało październik, wywrze na nas ogromny wpływ także w listopadzie. Pewne osoby na tym skorzystają. Co jeszcze nam przyniesie?

12 października Mars wszedł w znak Skorpiona i pozostanie w nim aż do 23 listopada. Odczujemy teraz ogromną energię przemian. Podczas tego zjawiska astrologicznego wiele osób może rozważać pójście na skróty. Niestety, ta droga chociaż będzie zdecydowanie krótsza, może prowadzić przez najciemniejsze zakamarki duszy. W październiku i listopadzie dominuje energia nadrzędnych celów. One zaprowadzą Cię na sam szczyt. Warto wiedzieć, że to zjawisko sprzyja także walce o władzę. Dotyczyć może ona nawet całego społeczeństwa. Jeśli nie będziesz gotowa na kompromisy, możesz w tym czasie wiele stracić. Mars w Skorpionie doda Ci determinacji i uważności, dzięki czemu będzie Ci dużo prościej zakończyć pewien etap w swoim życiu i zacząć nowy.

Zobacz także: Znaki zodiaku, które tej jesieni zaczną nowy rozdział w życiu

Źródło: Kobieta.pl 

Polecane wideo

Modowe must have' y dla amatorek jesieni. Oto, co powinno się znaleźć w szafie każdej jesieniary
Modowe must have' y dla amatorek jesieni. Oto, co powinno się znaleźć w szafie każdej jesieniary - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie