Przyjaźnisz się z Wagą? Oto, co musisz wiedzieć, aby nie wyprowadzać jej ciągle z równowagi...

Jeśli będziesz o tym pamiętać, Wasza relacja będzie kwitła.
Przyjaźnisz się z Wagą? Oto, co musisz wiedzieć, aby nie wyprowadzać jej ciągle z równowagi...
Fot. pexels
02.10.2023

Każdy znak zodiaku ma swoje czułe punkty, listę zachowań bądź rzeczy, na które reaguje wręcz alergicznie. Oto, co najszybciej i najbardziej wyprowadza z równowagi zazwyczaj bardzo opanowane Wagi.   

Zobacz także: Ta cyfra numerologiczna zdradza najczęściej. Uwielbia flirtować i jest uzależniona od dreszczyku emocji

Co najbardziej irytuje Wagi?

Jeśli przyjaźnimy się, współpracujemy bądź jesteśmy w związku z kimś spod znaku Wagi, powinnyśmy wiedzieć, że to osoby, które najbardziej cenią sobie lojalność oraz prawdomówność. Mają bardzo dobre serca i szlachetne osobowości. Nie są zdolne do jakiejkolwiek podłości. W życiu kierują się po prostu określonymi wartościami. Traktują innych tak, jak same chciałyby być traktowane.

Przede wszystkim zodiakalne Wagi nie potrafią zaakceptować ludzi, którzy mają skłonności do mijania się z prawdą. Gdy tylko przejrzą na oczy i dostrzegą, że były okłamywane, wpadają w wielką złość. Mówienie im, że wprowadzano je w błąd wyłącznie dla ich dobra, na pewno nie przyniesie nam za dużo dobrego. Zirytują się jeszcze bardziej. Wolą gorzką, okrutną prawdę od mamienia. Nie zapomną raczej krzywd, których doznały. Powiedzą  frazę „wybaczam”, jednakże wcale to nie nastąpi. 

Wagi nie znoszą też wszelkiej maści manipulacji. Ekspresowo potrafią dostrzec, że ktoś zamierza owinąć je sobie wokół palca. Nie z nimi jednak te numery. Jako że lubią dawać manipulantom nauczki, początkowo udają, że nie odkryły czyjegoś psychologicznego triku. W najmniej oczekiwanym momencie odkrywają karty i przechytrzają owego kombinatora. Poza szczerością doceniają również samokrytykę. Zdobędziemy ich względy przyznawaniem się do błędów. Ponadto nie cierpią popisywania się i grania pod publiczkę. Jeśli będziemy o tym pamiętać, nasza relacja z Wagami będzie kwitła.

Zobacz także: Trzy znaki zodiaku, które nie potrafią mówić o uczuciach. Nie usłyszysz od nich miłosnego wyznania

Polecane wideo

Biker jacket, bomberka, perłowe chokery. Oto największe modowe hity sezonu, których nie może zabraknąć w Twojej szafie
Biker jacket, bomberka, perłowe chokery. Oto największe modowe hity sezonu, których nie może zabraknąć w Twojej szafie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie