Ten znak z indiańskiego horoskopu działa na innych jak magnes. Ludzie robią dla niego wszystko

Promieniuje niezwykłym ciepłem.
Ten znak z indiańskiego horoskopu działa na innych jak magnes. Ludzie robią dla niego wszystko
Fot. pexels
23.09.2023

Horoskop, którym posługiwali się Indianie, intryguje nas już od długich stuleci. Wielką rolę odgrywa w nim relacja ludzi z naturą. Co ciekawe, odpowiednikami znaków zodiaku są w nim gatunki zwierząt. Jeden z nich posiada wiele niezwykle pozytywnych cech, dzięki którym potrafi zaskarbić sobie sympatię w każdym środowisku. To Łosoś. 

Zobacz także: Trzy znaki zodiaku, które nie potrafią mówić o uczuciach. Nie usłyszysz od nich miłosnego wyznania

Łosoś: indiański znak, do którego wszyscy mają szczególną słabość

Łosoś patronuje osobom urodzonym w przedziale czasowym pomiędzy 23.07 a 23.08. Jakie mają charaktery? Przede wszystkim to ludzie, którzy posiadają wielki czar. Działają na innych dosłownie jak magnes. Przyciągają ich do siebie niezrównaną pogodą ducha, ujmującym poczuciem humoru, jak i optymistycznym nastawieniem do świata. Mają w sobie niezwykłe ciepło, dzięki któremu wszędzie, gdzie tylko się pojawią, od razu łagodzą obyczaje. Ponadto budzą zaufanie. Można zwierzyć się im dosłownie z każdego sekretu. Tajemnice zawsze są z nimi bezpieczne. W ich towarzystwie wszyscy czują się fantastycznie. Nie muszą przyjmować niewygodnych, wystudiowanych póz i mogą być nareszcie w stu procentach sobą. Łososie nie oceniają po prostu nikogo pochopnie

Jako że mnóstwo osób ma do Łososi niemałą słabość, są w stanie zrobić dla nich absolutnie wszystko. Szybko zyskują szacunek i poważanie. Mają nierzadko cechy przywódcze. Potrafią doskonale zarządzać grupą. Są energiczni, nieustannie pełni zapału i bardzo kreatywni. Pozytywnie nakręcają innych. Z Łososiami nie można się nudzić. Nie znoszą nudy i powtarzalności. Jeśli nie mają przed sobą jakiegoś celu, szybko marnieją w oczach. Ich największą wadą jest apodyktyczność i kapryśność. W miłości bywają bardzo niestałe.  

Zobacz także: Ta cyfra numerologiczna zdradza najczęściej. Uwielbia flirtować i jest uzależniona od dreszczyku emocji

Polecane wideo

Pięć ślicznych kolorów włosów na jesień. Zapanuje na nie prawdziwy szał
Pięć ślicznych kolorów włosów na jesień. Zapanuje na nie prawdziwy szał - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie