Znaki zodiaku, które ciągle borykają się z wyrzutami sumienia. Są dla siebie bardzo surowe

O kim mowa?
Znaki zodiaku, które ciągle borykają się z wyrzutami sumienia. Są dla siebie bardzo surowe
Fot. pexels
08.11.2023

Wiele znaków zodiaku ma egocentryczne skłonności. Należą do nich na przykład Barany, Lwy, czy Skorpiony. Zawsze stawiają siebie na pierwszym miejscu. Jeśli dla własnego dobra, czy zwykłego komfortu zachowają się wobec kogoś nieszlachetnie, raczej nie gryzie ich sumienie. Nie mają najmniejszego problemu z manipulowaniem innymi. Zawsze sobie pobłażają i na bardzo dużo pozwalają. Są też te, które wyrzuty sumienia dopadają nawet wtedy, kiedy niczym nie zawiniły i miały dobre intencje. O kim mowa?

Zobacz także: Trzy znaki zodiaku, które nie potrafią mówić o uczuciach. Nie usłyszysz od nich miłosnego wyznania

Strzelec, Ryby, Wodnik: znaki zodiaku, które ciągle mają wyrzuty sumienia

Strzelce, Ryby i Wodniki chciałyby żyć w idealnej harmonii ze światem. Są nieprzeciętnie wrażliwe, empatyczne, a do tego mają dobre serca. Lubią pomagać innym. Nigdy nie zostawiłyby nikogo w potrzebie. Co ciekawe, dotyczy to także osób, do których nie czuły wcześniej zbyt dużej sympatii. Uważają po prostu, że każdy zasługuje na drugą, czy trzecią szansę i może w każdej chwili zmienić się na lepsze. Można na nie liczyć w każdej sytuacji. Strzelce, Ryby i Wodniki nie mogą znieść niesprawiedliwości, czy podłości. Najważniejsze są dla nich wartości, takie jak honor, dobroć oraz uczciwość. Rzadko kiedy spotyka się ludzi posiadających podobny kręgosłup moralny. To prawdziwi altruiści. Najpierw myślą o innych, a potem dopiero o sobie. Zapominają nierzadko o swoich potrzebach. 

Ludzie spod tych znaków zodiaku zazwyczaj oceniają się niezwykle surowo. Mimo że nie można absolutnie niczego im zarzucić i należałoby je przedstawiać jako moralny przykład, nieustannie dopadają je wyrzuty sumienia. Uważają, że mogłyby zachować się jeszcze lepiej, zrobić jeszcze więcej. Wpadają przez to w pułapki myśli i podłe nastroje. 

Zobacz także: Ta cyfra numerologiczna to pracownik idealny. Przebojem zdobywa wymarzone stanowiska i często świetnie zarabia

Polecane wideo

Co mówi o Tobie godzina urodzenia?
Co mówi o Tobie godzina urodzenia? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.11.2023 07:05
Ten tekst jest na pewno o Wodnikach?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie