Znaki zodiaku, które prawdopodobnie nigdy nie wezmą ślubu

Małżeństwo nie jest im pisane.
Znaki zodiaku, które prawdopodobnie nigdy nie wezmą ślubu
Fot. Unsplash
21.09.2023

Każdy znak zodiaku ma inny charakter, upodobania i potrzeby. Te dotyczą również związków i małżeństw. Według astrologów trzy znaki zodiaku mają szczególnie małe szanse na to, aby wziąć ślub. Przyczyna tkwi właśnie w ich usposobieniu.

Komu małżeństwo nie jest zatem pisane?

Zobacz także: Co mówi o Tobie godzina urodzenia?

Znaki zodiaku, które nie wezmą ślubu

Lew

Jak podaje serwis gazeta.pl, pierwszy na liście jest Lew. Jako urodzony lider i osoba niezwykle uparta, ponad wszystko ceni swoją niezależność i wolność. Trudno mu chodzić na kompromisy, jest również daleki od romantyzmu. Stawia przede wszystkim na siebie, zatem trudno mu będzie znaleźć osobę, która w pełni to zaakceptuje.

Bliźnięta

Najlepiej czują się w swoim własnym towarzystwie. Potrzebują dużo swobody i wolności. Ślub kojarzy im się z utratą tych dwóch rzeczy, zatem przemyślą sprawę wielokrotnie, zanim zdecydują się na małżeństwo. Bardzo prawdopodobne, że ostatecznie będą wolały być same.

Wodnik

Najbardziej introwertyczny i zamknięty w sobie znak zodiaku. Nie otwiera się łatwo przed innymi i stroni od obecności ludzi. Kocha być sam ze sobą. Ponieważ najlepiej czuje się w samotności, nie zaprząta sobie głowy myśleniem o ślubie i wiązaniu się z kimś na stałe.

Polecamy także: Znaki zodiaku, które najczęściej są singlami. Mało kto potrafi sprostać ich wymaganiom

Polecane wideo

Co mówi o Tobie godzina urodzenia?
Co mówi o Tobie godzina urodzenia? - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.10.2023 11:44
Tajna moim zdaniem te hotele nie istnieją to coś grubo śmierdzi uważaj może w tej Warszawie to oszczusci nie ma nazwy tych hoteli Condo coś może te hotele są w innym miejscu myślisz że by chodziło o Ostrołękę uważaj bo to grubo śmierdzi
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 22.09.2023 22:04
To akurat by się zgadzało.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie