Trzy znaki zodiaku, które nie potrafią mówić o uczuciach. Nie usłyszysz od nich miłosnego wyznania

Kto ma z tym największe kłopoty?
Trzy znaki zodiaku, które nie potrafią mówić o uczuciach. Nie usłyszysz od nich miłosnego wyznania
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/camilleyolaine/)
17.09.2023

Mówienie o swoich uczuciach nie jest wcale tak łatwą rzeczą, jak mogłoby się wydawać. Niemało osób ma ogromne problemy z wypowiedzeniem frazy „kocham”, czy nawet „potrzebuję Cię”. Które znaki zodiaku mają z tym największe kłopoty?

Zobacz także: Ta cyfra numerologiczna to pracownik idealny. Przebojem zdobywa wymarzone stanowiska i często świetnie zarabia

Raki, Wagi i Wodniki: znaki zodiaku, które nie potrafią opowiadać o swoich uczuciach

Jeżeli naszym życiowym towarzyszem zostanie Lew bądź Ryby, można mieć niemalże stuprocentową pewność, że romantyczne deklaracje będą padały z jego ust na każdym kroku. Pełne temperamentu zmysłowe Lwy, jak i niezwykle romantyczne Ryby uwielbiają opowiadać o swoich odczuciach. Nie znoszą zostawiać ich tylko dla siebie. Jeśli są zadurzone po uszy, wciąż o tym rozprawiają, chociaż warto zaznaczyć, że zazwyczaj przekazują owe informacje w zupełnie inny sposób. Są też znaki zodiaku, które stronią od wszelakich wyznań. Kogo można zakwalifikować do tej grupy?

Znakami zodiaku, którym najciężej jest mówić o swoich emocjach, są Raki, Wagi i Wodniki. Powiedzenie komuś, że są w nim zakochane, nierzadko nie może przejść im przez gardło. Mają wrażenie, że zbłaźnią się swoją ckliwością. W żadnym razie nie chodzi o to, że mają jakiekolwiek wątpliwości, co do swoich zamiarów. To wrażliwi, szlachetni ludzie, którzy raczej nie grają na dwa fronty. Po prostu opowiadanie o uczuciach jest dla nich czymś arcytrudnym. Raki, Wagi i Wodniki wolą więc udowadniać swoją miłość i oddanie czynami oraz gestami. Wchodząc z nimi w relację, pamiętajmy o tym i nie zrażajmy się, że jak ognia unikają miłosnych deklaracji.

Zobacz także: Znaki zodiaku, które najczęściej są singlami. Mało kto potrafi sprostać ich wymaganiom

Polecane wideo

Pięć ślicznych kolorów włosów na jesień. Zapanuje na nie prawdziwy szał
Pięć ślicznych kolorów włosów na jesień. Zapanuje na nie prawdziwy szał - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie