Znaki zodiaku, które najczęściej są singlami. Mało kto potrafi sprostać ich wymaganiom

Rzadko kiedy dają swoim adoratorom drugie szanse.
Znaki zodiaku, które najczęściej są singlami. Mało kto potrafi sprostać ich wymaganiom
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/bebasuki)
14.09.2023

Wiele znaków zodiaku, w tym Barany, Skorpiony, czy Lwy to ludzie nieprzeciętnie zmysłowi i uwodzicielscy. Kochają flirtować. Często nie potrafią sobie nawet przypomnieć, kiedy po raz ostatni wiedli żywot singli. Raz po raz zakochują się po uszy i rozpoczynają nowe relacje krótko po rozstaniach. Nierzadko nie mają jednego miłosnego ideału. Raz zadurzają się w ludziach niezwykle do nich podobnych. Innych razem stawiają na swoje całkowite przeciwieństwa. Są jednak i te, które ciągle są singlami. Marzą, aby się z kimś związać, jednakże nieustannie coś staje im na przeszkodzie.   

Zobacz także: Ta cyfra numerologiczna to pracownik idealny. Przebojem zdobywa wymarzone stanowiska i często świetnie zarabia

Bliźnięta i Waga, czyli znaki zodiaku, które najczęściej są singlami 

Znakami zodiaku, które często są singlami, mimo że wcale tego nie pragną, są Bliźnięta oraz Wagi. Marzą skrycie o wielkim, romantycznym uczuciu. Nie stronią też od wychodzenia na randki. Są samotne, ponieważ zazwyczaj stawiają za wysoko poprzeczkę. Mało kto potrafi sprostać ich wielkim wymaganiom. 

Bliźnięta i Wagi mają w umyśle bardzo wyraźny obraz tego, jaki powinien być ich partner. Poszukują ideału, zapominając o tym, że podobny niestety nie istnieje. W ogóle nie są elastyczne, a do tego mają skłonności do pochopnego oceniania innych. Mogą się do kogoś zrazić nawet przez zwykłe przejęzyczenie, czy dwuznaczny żart. Nieoczekiwanie tracą do niego sympatię, biorąc go niesłusznie za nałogowego podrywacza, kłamczucha, czy osobę o nieszlachetnym charakterze. Na nic tłumaczenia i przeprosiny. Bliźnięta i Wagi rzadko kiedy dają swoim adoratorom drugie szanse. Zakodowują sobie, że to nie może być ten jedyny i błyskawicznie kończą znajomość. W miłosnym polu bywają po prostu przewrażliwione. Ot, w głębi ducha panicznie boją się, że źle ulokują swoje uczucia i zostaną zranione. Same przed sobą nie potrafią się jednak do tego przyznać. 

Zobacz także: Znaki zodiaku, które nie potrafią powiedzieć sobie „stop”. Brną do celu mimo przestróg i widma wielkiej porażki

Polecane wideo

5 ślicznych fryzur, które zrobisz w 5 minut. Idealnie sprawdzą się w szkole i na uczelni
5 ślicznych fryzur, które zrobisz w 5 minut. Idealnie sprawdzą się w szkole i na uczelni - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.09.2023 13:17
Czyli będą do roboty w buredelloooo?
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 14.09.2023 23:35
To prawda akurat. Bliźnięta źle lokują uczucia i kochają za bardzo.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.09.2023 20:20
He hyba se żartują ?!?!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie