Znaki zodiaku, które wciąż wszystkich demotywują. Podcinają skrzydła sobie i innym

O kim mowa?
Znaki zodiaku, które wciąż wszystkich demotywują. Podcinają skrzydła sobie i innym
Fot. pexels
18.09.2023

Nie wszystkie znaki zodiaku potrafią walczyć o swoje marzenia z równie dużym uporem i determinacją jak Barany, Lwy, czy Skorpiony. Niemało jest takich, które można określić mianem czarnowidzów. Zawsze spodziewają się najgorszego i nie robią absolutnie nic, aby poprawić komfort swojego życia. Są przekonane, że ich plan i tak się nie powiedzie, więc nawet nie podejmują prób. Stale podcinają skrzydła nie tylko sobie, ale i innym. O kim mowa?

Zobacz także: Ta cyfra numerologiczna to pracownik idealny. Przebojem zdobywa wymarzone stanowiska i często świetnie zarabia

Panny i Wagi: znaki zodiaku, które nieustannie demotywują innych

Kierowanie się poradami osób spod znaku Panny oraz Wagi może niestety nie przynieść na zbyt wiele dobrego. To serdeczne, nieprzeciętnie wrażliwe osoby, które mają zazwyczaj bardzo dobre chęci, jednakże ich życiowa postawa nie powinna być uważana za wzór do naśladowania. Otóż Panny oraz Wagi mają skłonności do czarnowidztwa. Wychodzą z założenia, że świat jest niesprawiedliwy, zły i okrutny, więc lepiej się nie wychylać i trzymać z daleka od wszelkich ryzykownych sytuacji. Zapominają tym samym o przysłowiowych smakowitych kawałkach tortu i zadowalają się jedynie okruszkami. 

Wpadają nierzadko w nastroje, których nie można określić mianem optymistycznych. Nieustannie są na „nie”. Szybko się poddają i w ogóle w siebie nie wierzą. Nie chcą zatem wychodzić ze swojej strefy komfortu i obawiają się podejmowania jakichkolwiek wyzwań. Nie walczą o spełnianie swoich marzeń. To samo doradzają członkom rodziny i przyjaciołom. Nie bierzmy z nich przykładu. Panny, jak i Wagi często źle oceniają sytuację. Warto odważyć się czasem na brawurę i zmierzyć się z trudnościami, a nie tylko marudzić, popadając w marazm jak one. Pielęgnujmy w sobie walki. 

Zobacz także: Znaki zodiaku, które są najbardziej złośliwe. Bywają uszczypliwe i cyniczne także dla bliskich, więc niełatwo z nimi żyć

Polecane wideo

Elektryzujące makijaże, w których poczujesz się jak gwiazda. Będą idealne na randki i większe wyjścia
Elektryzujące makijaże, w których poczujesz się jak gwiazda. Będą idealne na randki i większe wyjścia - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie