Te cyfry numerologiczne są bardzo zadufane w sobie. Często tracą przez to znajomych

O kim mowa?
Te cyfry numerologiczne są bardzo zadufane w sobie. Często tracą przez to znajomych
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
20.09.2023

Jeżeli zaprzyjaźnimy się z numerologiczną dwójką, czy siódemką, możemy spodziewać się po nich niemałej skromności. To osoby, które mają mnóstwo zalet ducha, jak i talentów, jednakże nie zwykły się nimi przechwalać. Przeciwnie, bywają momenty, w których tracą wiarę w siebie, choć na dobrą sprawę nie mają ku temu żadnych podstaw. Borykają się nawet niekiedy z zaniżoną samooceną. Ot, same podcinają sobie skrzydła. Są też i te, które nie mają zielonego pojęcia, czym w ogóle jest wspomniana skromność. Uważają się za lepsze od innych. Są tak zadufane w sobie, że wielu osobom bardzo trudno je polubić. Kogo można uznać za największych numerologicznych zarozumialców?  

Zobacz także: Kiedy można zaobserwować Kukurydzianą Pełnię Księżyca? Znamy już datę tego emocjonującego zjawiska

Jedynki i ósemki: cyfry numerologiczne, które są najbardziej zarozumiałe

Za najbardziej zarozumiałe cyfry numerologiczne zwykło uważać się jedynki oraz ósemki. To ludzie o dużych temperamentach - nieprzeciętnie pewni siebie, silni psychicznie, odważni i z nie lada brawurą podchodzący do wszystkich wykonywanych czynności. Cechuje ich również niespotykana często determinacja. Jeżeli coś sobie postanowią, nie ma mocnych, którzy by je od tego planu odciągnęli. W ogóle nie zrażają się porażkami. Uparcie dążą do celu, aż nareszcie zatriumfują. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Są ambitni i głęboko przekonani o swojej wielkiej wartości. Doskonale zdają sobie sprawę ze swej inteligencji, błyskotliwości, sprytu, jak i kreatywności. Wiedzą, że są niepowtarzalni i intrygujący. Nie mają więc zamiaru udawać skromnych. 

Ponadto jedynki, jak i ósemki uważają się za nieomylne. Zawsze chcą mieć ostatnie zdanie w dyskusji. Zabierają głos nawet wtedy, jeśli jakaś działka nie jest ich konikiem. Idą jednak w zaparte i wykłócają się o swoje racje. Krytykują współpracowników, którzy są cenionymi ekspertami. Uważają, że wszystko wiedzą lepiej. Nawet, jeżeli dojdą do tego, że się myliły, nie przyznają się do błędów. Ich zarozumiałość jest trudna do zaakceptowania. Odstraszają ją swoje otoczenie. 

Zobacz także: Tym znakom zodiaku najciężej jest pogodzić się z końcem lata. Od razu dopada je jesienna chandra

Polecane wideo

Te kurtki i płaszcze idealnie nadadzą się na początek jesieni. Genialnie podkręcą Twoje stylizacje
Te kurtki i płaszcze idealnie nadadzą się na początek jesieni. Genialnie podkręcą Twoje stylizacje - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie