Znaki zodiaku, które notorycznie mijają się z prawdą. Oszukują dla frajdy lub własnych korzyści

Lepiej nie wierzyć w każde ich słowo...
Znaki zodiaku, które notorycznie mijają się z prawdą. Oszukują dla frajdy lub własnych korzyści
Fot. Unsplash (D. Monteiro)
04.09.2023

Gdy przyjaźnimy się z Baranami, Bliźniętami, czy Lwami możemy mieć niemalże stuprocentową pewność, że nawet ich najbardziej szalone i nieprawdopodobne opowieści są z życia wzięte. Barany, Bliźnięta, jak i Lwy mają po prostu bardzo silne osobowości. Uważają się za osoby niezwykłe - interesujące i ciekawe. Nie mają nigdy potrzeby ubarwiania opowiadanych przez siebie historii. Także o rozmaitych potrzebach i problemach mówią zazwyczaj prosto z mostu. Nie boją się trudnych rozmów. Kłamstwo jest przez nich uważane za amunicję przeznaczoną dla nieasertywnych, czy słabych emocjonalnie osób. Są jednak i te, które ciągle kłamią jak z nut. Które znaki zodiaku można uznać za największych astrologicznych kłamczuchów?

Zobacz także: Tym znakom zodiaku najciężej jest pogodzić się z końcem lata. Od razu dopada je jesienna chandra

Koziorożce, Wagi, Panny i Skorpiony, czyli znaki zodiaku, które często kłamią jak z nut

Znakami zodiaku, które najczęściej mijają się z prawdą są Koziorożce, Wagi, Panny oraz Skorpiony. Warto dodać, że mają nierzadko zupełnie inne motywacje. Otóż Koziorożce, Panny i Wagi kłamią, jeśli za bardzo boją się powiedzieć komuś prawdę. Udają i notorycznie karmią kłamstwami na przykład partnerów, do których czują coraz mniej. W ten sposób oddalają od siebie trudny moment rozstania i wzięcie odpowiedzialności za swoje czyny. Ludzie spod tych znaków zodiaku oszukują też innych, kiedy chcą zatuszować swój brak zorganizowania. Kręcą, gdy nie są w stanie oddać w terminie projektu. Kłamią też wtedy, kiedy chcą podbudować swoją samoocenę. Dopisują sobie różne zasługi. Opowiadają o perypetiach, które spotkały nie ich, ale ich znajomych. Chcą w ten sposób zabłysnąć w towarzystwie.  

Skorpiony natomiast serwują niekiedy kłamstwa wyłącznie dla frajdy. Lubią czasem „namieszać”, zrodzić w kimś wątpliwość, nieco pokrzyżować czyjeś plany. Uważają, że zbyt łatwowiernym i niepotrafiącym myśleć samodzielnie ludziom przyda się podobna ważna życiowa lekcja. Bez najmniejszych wyrzutów sumienia dają im więc nauczkę. Lepiej nie wierzyć zatem w każde ich słowo...

Zobacz także: Cyfry numerologiczne, które za szybko się poddają. Nie potrafią walczyć o swoje marzenia

Polecane wideo

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku to prawdziwi dżentelmeni
Mężczyźni spod tych znaków zodiaku to prawdziwi dżentelmeni - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
Katarzyna (Ocena: 5) 04.09.2023 13:17
Brakuje jeszcze raków i ryb.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie