Kiedy można zaobserwować Kukurydzianą Pełnię Księżyca? Znamy już datę tego emocjonującego zjawiska

Emocje sięgną wówczas u wielu osób zenitu.
Kiedy można zaobserwować Kukurydzianą Pełnię Księżyca? Znamy już datę tego emocjonującego zjawiska
Fot. Unsplash (A. Regi)
03.09.2023

Wrześniowa pełnia księżyca, którą zwykło określać się mianem Kukurydzianej, rozpocznie się pod koniec miesiąca. Będziemy miały okazję zaobserwować to intrygujące zjawisko 29 września o godzinie 11:58. Emocje sięgną wówczas u wielu osób zenitu. Wygrają jednak pozytywne, czy może destrukcyjne uczucia?

Zobacz także: Tym znakom zodiaku najciężej jest pogodzić się z końcem lata. Od razu dopada je jesienna chandra

Co przyniesie nam Kukurydziana Pełnia Księżyca?

Tegoroczny Kukurydziany Księżyc będzie miał na nas niemały wpływ. Tym razem nie musimy się jednak spodziewać po księżycowej pełni przypływu negatywnych emocji. Nie czeka nas wcale wzmożona irytacja, czy też trudny do zniesienia niepokój i przygnębienie. Otóż wrześniowa pełnia zadziała na nas wręcz zbawiennie. 

Przede wszystkim wrześniowy księżyc w pełni fantastycznie wpłynie na naszą intuicję. Decyzje, których nie potrafiłyśmy dotąd podjąć ze względu na ich wagę oraz trudność, nieoczekiwanie okażą się banalnie proste. Wszystko zobaczymy nagle w innym, niezwykle przejrzystym świetle. Inaczej spojrzymy też na otaczających nas ludzi. Jeszcze bardziej docenimy tych, którymi kierują wyłącznie szlachetne uczucia. Zdemaskujemy także tych, którzy próbują nieustannie nami nami manipulować i nie życzą nam za dobrze. Dojdziemy do wniosku, że najwyższa pora całkowicie odciąć się od wszelakich toksycznych relacji, które przynoszą nam niewiele pożytku i mnóstwo cierpienia. Nareszcie nabierzemy na to odwagi. Krótko mówiąc, dzięki Kukurydzianej Pełni zyskamy większą życiową mądrość i rozpoczniemy nowy znacznie lepszy rozdział. Warto zatem z niecierpliwością oczekiwać 29 września.

Zobacz także: Ten sen zmienia znaczenie zależnie od Twojego wieku. Może zwiastować nowy piękny etap życia lub konflikt z bliskimi

Polecane wideo

Wiemy, co mówi o Tobie pierwsza litera imienia
Wiemy, co mówi o Tobie pierwsza litera imienia - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie