Te znaki zodiaku mają na koncie najwięcej rozwodów. Bywają kochliwe i bardzo kapryśne

Ubóstwiają nowe doznania i adrenalinę. Nie znoszą za to nudy i rutyny.
Te znaki zodiaku mają na koncie najwięcej rozwodów. Bywają kochliwe i bardzo kapryśne
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
28.08.2023

Wiele znaków zodiaku, na przykład Byki, Bliźnięta, czy Panny traktuje matrymonialną przysięgę nadzwyczaj poważnie. Nawet, jeśli nie układa się im najlepiej z małżonkiem, a związek wcale nie spełnia ich oczekiwań i tak nie decydują się na rozwód. Postanawiają dać relacji czas. Wciąż łudzą się, że wszystko się ułoży. Bywa, że są nieszczęśliwe przez długie lata. Inne jednak nie mają najmniejszych problemów z podpisywaniem dokumentów rozwodowych. Rozstania, jak i rozwody to dla nich normalna rzecz. Które znaki zodiaku można zakwalifikować do tej grupy? 

Zobacz także: Ten sen zmienia znaczenie zależnie od Twojego wieku. Może zwiastować nowy piękny etap życia lub konflikt z bliskimi

Baran, Lew i Skorpion, czyli znaki zodiaku, które rozwodzą się najczęściej

Znakami zodiaku, które najczęściej się rozwodzą są Barany, Lwy oraz Skorpiony. To osoby o wielkich temperamentach. Nie tylko brawurowo podchodzące do realizacji rozmaitych celów, nieprzeciętnie pewne siebie, ale też bardzo uwodzicielskie. Barany, Lwy i Skorpiony uwielbiają flirtować. Trzeba przyznać, że są w tej sztuce prawdziwymi mistrzami. Ubóstwiają nowe doznania i adrenalinę. Nie znoszą za to nudy i rutyny. Jeżeli te zaczynają wkradać się do ich związków, nie robią nic, aby sytuacja uległa polepszeniu. Zamiast tego nierzadko nawiązują romanse. 

Osoby spod tych znaków zodiaku są kapryśne i kochliwe. Nawet, jeżeli poprzedniego dnia deklarowały komuś miłość, wierność i pełne oddanie, kolejnego mogą zmienić zdanie. Gdy romansowe emocje sięgają zenitu, bez mrugnięcia okiem porzucają swoich partnerów. Nie mają w związku z tym wyrzutów sumienia. Rozwody to dla nich bułka z masłem. Nie stresują się nimi. Traktują je jak bardzo emocjonujące początki i nowe piękne etapy życia. 

Zobacz także: Znaki zodiaku, dla których pieniądze bywają ważniejsze niż miłość. Nie są zbyt romantyczne

Polecane wideo

Na te cudowne sukienki zapanuje teraz szał. Chwytają spojrzenia i zniewalają
Na te cudowne sukienki zapanuje teraz szał. Chwytają spojrzenia i zniewalają - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie