Ta cyfra numerologiczna ma wielkie szczęście w miłości. Nigdy nie dowie się, czym jest złamane serce

Jest wręcz skazana na miłość!
Ta cyfra numerologiczna ma wielkie szczęście w miłości. Nigdy nie dowie się, czym jest złamane serce
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)/Unsplash (T. Easton)
14.08.2023

Niektóre cyfry numerologiczne, na przykład dwójki i czwórki raz po raz doświadczają miłosnych przykrości i porażek. Nierzadko zdarza się, że bardzo źle lokują swoje uczucia. Zakochują się po uszy w osobach, które nie zwracają na nie uwagi lub w tych, które mają bardzo trudne i niezbyt szlachetne charaktery. Cierpią w samotności, fantazjując o tym, że ich obiekt westchnień w końcu zapała do nich równie wielkim uczuciem bądź są wykorzystywane i na każdym kroku poddawane manipulacjom. Złamane serce to dla nich chleb powszedni. Są jednak i te, które nie mają pojęcia, czym jest ten nieprzyjemny stan. Która cyfra numerologiczna ma największe szczęście w miłości? 

Zobacz także: Znaki zodiaku, które najciężej przeżywają rozstania. Bardzo długo dochodzą do siebie

Numerologiczna szóstka: skazana na miłosne i życiowe powodzenie

Numerologiczne szóstki są zazwyczaj uważane za największych szczęściarzy. Wszystko układa im się po prostu jak po maśle. Dotyczy to zarówno ich życia zawodowego, zdrowia, jak i spraw miłosnych. Nie mają zielonego pojęcia, jak gorzko mogą smakować miłosne zawody. Zawsze świetnie wybierają osoby, które obdarzają uczuciem. Nie bywają więc nieszczęśliwie zakochani. 

Ponadto numerologiczne szóstki mają zawsze wielkie powodzenie. Ciągle kręcą się wokół nich adoratorzy walczący o ich względy. Wszystko to za sprawą ich nieprzeciętnego uroku osobistego, magnetyzmu i równie dużego seksapilu. Roztaczają wokół siebie niezwykłą, bardzo zmysłową aurę. Po prostu nie sposób się im oprzeć. Ponadto doskonale czują się w swoich skórach. Nie mają najmniejszych kompleksów i są przekonane o swojej dużej wartości. Inni zazdroszczą im pewności siebie. Osoby, których numerologiczną cyfrą jest szóstka wiedzą, jak duże wrażenie robią na innych i że mają nad nimi przewagę. To one niezmiennie dyktują w miłości warunki.

Zobacz także: Ludzie o tej cyfrze numerologicznej to wrażliwi romantycy. Zawsze stawiają miłość na pierwszym miejscu

Polecane wideo

Sportowe buty, na które panuje teraz szał. Pasują do wszystkich stylizacji i nie wyjdą z mody przez długie miesiące
Sportowe buty, na które panuje teraz szał. Pasują do wszystkich stylizacji i nie wyjdą z mody przez długie miesiące - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie