Te znaki zodiaku mają najłagodniejsze charaktery. Nie znoszą kłótni i kochają żyć w harmonii ze światem

Każde nieporozumienie chciałyby wyjaśniać w pełnej zrozumienia, bardzo pozytywnej atmosferze.
Te znaki zodiaku mają najłagodniejsze charaktery. Nie znoszą kłótni i kochają żyć w harmonii ze światem
Fot. Unsplash (K. Hliznitsova/A. Melone)
31.07.2023

Jeśli na naszej drodze pojawi się Baran, Bliźnięta, Lew, czy Skorpion powinniśmy pamiętać, aby dobrze ważyć swoje słowa. Gdy poczują się dotknięte, zmieniają się nie do poznania. W ich przypadku nawet niewielka potyczka słowna może przemienić się w wielogodzinną awanturę. Barany, Bliźnięta, Lwy, jak i Skorpiony za wszelką cenę będą próbowały nam udowodnić, że są nieomylne i także w tym przypadku mają rację. Nie da się z nimi niestety wygrać na argumenty. To po prostu ludzie o wielkich temperamentach, których lepiej nie wyprowadzać z równowagi. Kłótnie nie są dla nich obciążeniem psychicznym, ale przyjemnym wyzwaniem. Są jednak i te, którym nawet nieszkodliwa wymiana zdań potrafi popsuć humor. Mają po prostu bardzo łagodne charaktery i wszystko biorą do serca. Które znaki zodiaku nie znoszą awantur?

Zobacz także: Ludzie o tej cyfrze numerologicznej to wrażliwi romantycy. Zawsze stawiają miłość na pierwszym miejscu

Ryby i Strzelce, czyli znaki zodiaku, które nie cierpią kłótni

Znakami zodiaku, które zazwyczaj stronią od kłótni są Ryby oraz Strzelce. To ludzie, którzy kochają błogi spokój. Nie cierpią sytuacji, kiedy zostaje zburzony. Marzą, aby żyć ze wszystkimi w zgodzie. Każde nieporozumienie chciałyby wyjaśniać w pełnej zrozumienia, bardzo pozytywnej atmosferze. Uważają po prostu, że podnoszenie głosu i przekazywanie komuś negatywnych emocji, nie ma najmniejszego sensu. Nie prowadzi przecież wcale do pojednania, a tylko zaostrza konflikt.

Jeśli Ryby i Strzelce czują, że ktoś zaczyna być do nich wrogo nastawiony, momentalnie zamykają się w sobie. Przestają wówczas myśleć racjonalnie. Dopada je stres. Zaatakowane w kłótni dosłownie po chwili tracą pewność siebie. Chcą, aby nieprzyjemna scysja jak najszybciej dobiegła końca. Przyjmują więc poddańczą pozę. Przepraszają i pokornie obiecują poprawę, chociaż nic złego nie zrobiły. Potwierdzają, że wszystko jest wyłącznie ich winą, choć wcale nie leży ona po ich stronie. 

Zobacz także: Znaki zodiaku, które powinny postawić na urlop pełen przygód. Wycieczka z biurem podróży tylko je zmęczy

Polecane wideo

Te szykowne spodnie były na topie już w latach osiemdziesiątych. Francuzki noszą je non stop
Te szykowne spodnie były na topie już w latach osiemdziesiątych. Francuzki noszą je non stop - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie