Te znaki zodiaku są zimne jak lód. Często zachowują się, jakby miały serce z kamienia

O kim mowa?
Te znaki zodiaku są zimne jak lód. Często zachowują się, jakby miały serce z kamienia
Fot. Pexels
26.07.2023

Niektóre znaki zodiaku mają serce na dłoni, są troskliwe, opiekuńcze i przyjacielskie. Astrologowie wskazują jednak grupę 4 znaków, które mają serce z kamienia. Jeśli masz je w swoim otoczeniu, lepiej uważaj. One są w stanie zawieść Twoje zaufanie i nie mieć potem żadnych wyrzutów sumienia. Analizują wszystko na chłodno i nie liczą się z innymi. Idą po trupach do celów.

Zobacz także: Najbardziej bezlitosne znaki zodiaku. Często są pozbawione skrupułów

Znaki zodiaku, które są zimne jak lód

Wodnik

Wodnik jest zimny i emocjonalnie niedostępny. Ten znak zodiaku często jest skupiony na własnych ideach. Zazwyczaj dąży po trupach do wyznaczonych przez siebie wcześniej celów. W jego przypadku  logika wiedzie prym nad emocjami, które on w sobie zabija.

Koziorożec

Koziorożca cechuje niezwykle praktyczne podejście do życia. On ceni logikę ponad wszystko. Ten znak zodiaku często postrzegany jest jako niedostępny emocjonalnie, ponieważ nie wyraża swoich uczuć. Właśnie z tego powodu często tak ciężko jest go rozgryźć. Koziorożec podobnie jak Wodnik jest skupiony na własnych celach i nie traci energii na zastanawianie się, jak się z czymś czuje. On woli działać.

Panna

Panna ma analityczną naturę. Ma też silną potrzebę dbania o porządek. Panna jest perfekcjonistką. Ten znak zodiaku cechuje skłonność do krytycznego myślenia i chłodnej postawy. Pannę napędzają cele, które sobie wcześniej wyznaczyła.

Skorpion

Skorpion jest z natury ostrożny i ma problemy z zaufaniem. Właśnie dlatego może być postrzegany jako oziębły. On chroni swoje serce przed zranieniem, co sprawia, że jest niedostępny emocjonalnie. Skorpion ma wysokorozwiniętą zdolność ukrywania swoich prawdziwych uczuć. To pozwala mu ustrzec się przed zranieniem.

Zobacz także: Najnowsza rada jasnowidzki Aidy skłania do refleksji. Mówi o inspiracji i harmonii

Polecane wideo

4 proste sposoby, by obliczyć swoją idealną wagę
4 proste sposoby, by obliczyć swoją idealną wagę - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie