Ludzie o tej cyfrze numerologicznej to wrażliwi romantycy. Zawsze stawiają miłość na pierwszym miejscu

Jeżeli numerologiczne dwójki się w kimś zakochają, natychmiast zapominają o całym świecie. Uczucie stawiają ponad karierą.
Ludzie o tej cyfrze numerologicznej to wrażliwi romantycy. Zawsze stawiają miłość na pierwszym miejscu
Fot. Unsplash (M. Marinoni/O. Korylenko
27.07.2023

Niemało cyfr numerologicznych, takich jak na przykład jedynki, czwórki, czy ósemki na pierwszym miejscu stawia swoją karierę i rozwój osobisty. Marzą o odniesieniu sukcesu. Są nieprzeciętnie ambitne i bardzo wytrwałe. Czują, że mają w sobie ogromny potencjał. Są niezwykle pewne siebie i doskonale zdają sobie sprawę ze swego talentu. Nie zamierzają go marnować, więc z brawurą pną się na szczyt. Wizja długiej, raczej wyboistej drogi do sukcesu wcale ich nie odstrasza. Wierzą w powodzenie swojej misji i nigdy nie załamują rąk. Trudności, które pojawiają się na ich drodze, traktują po prostu jak wyzwania. Ponadto w trakcie realizacji swych celów, potrafią zapomnieć o sprawach uczuciowych. Nie zamierzają poświęcać się dla miłości. Jeśli czują, że zbytnie zaangażowanie w związek, mogłoby popsuć ich ambitne plany, szybko go kończą. Potrafią bez skrupułów zostawić wielką miłość na lodzie bez słowa wyjaśnienia. Nie można raczej określić ich mianem romantycznych. Są też i te, które bez mrugnięcia okiem poświęciłyby karierę dla ukochanej osoby.     

Zobacz także: Najbardziej uduchowione znaki zodiaku. Ciągle bujają w obłokach i zapominają o doczesności

Numerologiczne dwójki: jak kochają, to na zabój

Największymi numerologicznymi romantyczkami są dwójki. To wrażliwe osoby o szlachetnych sercach i bardzo łagodnych osobowościach. Bije od nich niezrównane ciepło. Nie można nie czuć się doskonale w ich towarzystwie. Są pogodne, życzliwe, empatyczne i serdeczne. Lubią pomagać innym. Nie mają w sobie nawet krztyny egoizmu. Brzydzą się kłamstwem. Można zawsze na nie liczyć, a do tego ufać im bezgranicznie. Numerologiczne dwójki to po prostu niesamowici przyjaciele. Umieją słuchać jak mało kto. Ich cenne życiowe wskazówki potrafią ratować z niemałych tarapatów. 

Jeżeli numerologiczne dwójki się w kimś zakochają, natychmiast zapominają o całym świecie. Uczucie stawiają ponad karierą. Głęboko wierzą w romantyczną legendę o dwóch idealnie dobranych połówkach pomarańczy. Dla miłości potrafią znieść naprawdę dużo. Ich poświęceniom dla dobra związku nie ma końca. Niestety często ich miłosne wybory nie są trafione. Otóż dwójki mają skłonności do wiązania się z ludźmi o znacznie mniej szlachetnych charakterach aniżeli one. Są ufne, łatwo poddają się manipulacjom. Cierpią, ale mimo to nie kończą relacji, myśląc że ich oddanie i miłość zaradzi problemom w związku i zniweluje wady partnera. 

*Gdy chcemy obliczyć swoją cyfrę numerologiczną, dodajmy do siebie wszystkie cyfry, które znajdują się w naszej dacie urodzenia. Jeśli otrzymamy wynik dwucyfrowy, zsumujmy go, aż otrzymamy jedną cyfrę. Będzie to właśnie nasza cyfra numerologiczna.

Zobacz także: Ten sen to bardzo ważny znak. Najwyraźniej nie czerpiesz z życia za wiele satysfakcji i obawiasz się zmian

Polecane wideo

Jak ubrać się na pierwszą randkę? W tych kreacjach poczujesz się bardzo zmysłowo
Jak ubrać się na pierwszą randkę? W tych kreacjach poczujesz się bardzo zmysłowo - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
To jest to że to nie jest (Ocena: 5) 03.08.2023 07:38
A dwójka to luty
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.07.2023 10:18
To o mnie! Też jestem dwójką
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie