Znaki zodiaku, które powinny postawić na urlop pełen przygód. Wycieczka z biurem podróży tylko je zmęczy

Idealnie odnajdą się w sytuacjach pełnych nieoczekiwanych zwrotów akcji i w trakcie szalonych podróży na krańce świata.
Znaki zodiaku, które powinny postawić na urlop pełen przygód. Wycieczka z biurem podróży tylko je zmęczy
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
25.07.2023

Wiele znaków zodiaku, w tym Koziorożce, Byki oraz Panny, podczas wakacyjnych wyjazdów stawia przede wszystkim na błogi spokój. Często wybierają się w te same miejsca. Rutyna ich nie zniechęca, ale zapewnia im niezwykle przyjemne poczucie bezpieczeństwa. Nie przepadają za adrenaliną i nie posiadają osobowości odkrywców. Nie mają najmniejszej ochoty na intensywne wrażenia. Na myśl o tym, że miałyby wyruszyć w bardzo dalekie egzotyczne nieznane na własną rękę, nie dostają z ekscytacji gęsiej skórki, lecz ataku paniki. Inne jednak kochają przygody. Każdy letni wyjazd musi być dla nich inny. Rozemocjonowane krążą więc palcem po mapie i planują wciąż nowe pełen wrażeń wojaże. 

Zobacz także: Znaki zodiaku z niesamowitą intuicją. Ich nieomylny szósty zmysł przyprawia czasem o ciarki

Strzelec i Lew: znaki zodiaku, dla których przygodowy urlop będzie strzałem w dziesiątkę 

Które znaki zodiaku, które będą najszczęśliwsze, wybierając się na przygodowy urlop? Na pewno będzie to strzał w dziesiątkę dla Strzelców oraz Lwów. Są osobami, które nie stronią od przeżywania silnych emocji. Dzięki nim czują, że żyją. Smak adrenaliny jest im potrzebny zupełnie jak tlen. Urlop spędzany na działce lub w spa to dla nich prawdziwa udręka. Nie powinny raczej korzystać z usług biur podróż. Wybieranie się na zorganizowane wycieczki nie będzie dla nich po prostu spełnieniem marzeń. Tylko je to zmęczy. Będą nieustannie zirytowane przewidywalnością każdego dnia i obowiązkiem dostosowywania się do grupy. Powinny wyjeżdżać na własną rękę.

Strzelce i Lwy idealnie odnajdą się w sytuacjach pełnych nieoczekiwanych zwrotów akcji i w trakcie szalonych podróży na krańce świata. Dzięki nim będą mogły odkrywać na nowo swój potencjał, wychodzić ze strefy komfortu, uczyć się nowych rzeczy i poznawać fascynujących ludzi. Krótko mówiąc, będą czuły się jak ryby w wodzie. 

Zobacz także: Ten sen to bardzo ważny znak. Najwyraźniej nie czerpiesz z życia za wiele satysfakcji i obawiasz się zmian

Polecane wideo

Stylowe kostiumy kąpielowe, które optycznie wyszczuplają sylwetkę. Francuzki je kochają ♥
Stylowe kostiumy kąpielowe, które optycznie wyszczuplają sylwetkę. Francuzki je kochają ♥ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie