Te znaki zodiaku są najbardziej lekkomyślne. Ciągle podejmują ważne decyzje bez rozmysłu

Robią to, co czują i nie myślą wcale o konsekwencjach swojego zachowania. Wciąż igrają z ogniem.
Te znaki zodiaku są najbardziej lekkomyślne. Ciągle podejmują ważne decyzje bez rozmysłu
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maralafontan)
05.07.2023

Wiele znaków zodiaku przed podjęciem ważnej decyzji rozważa każde, nawet na pozór najmniej istotne „za” oraz „przeciw”. Podchodzą do wszystkiego na chłodno. Sporządzają skrupulatne listy zalet danej decyzji. Analizują możliwe niepowodzenia. Nie lubią po prostu decydować spontanicznie. Odmawiają zadeklarowania się w jakiejś sprawie, nawet gdy otoczenie przypiera je do muru. Podobne skłonności mają na przykład Byki, Bliźnięta oraz Koziorożce. Niemało znaków zodiaku kieruje się w takich sytuacjach nie rozmysłem, ale instynktem. Niestety nierzadko wpadają przez to w bardzo poważne tarapaty. Które znaki zodiaku można uznać za najbardziej lekkomyślne? 

Zobacz także: Te znaki zodiaku ciągle rozpieszczają swoich partnerów. Niekiedy tracą w tym jednak zdrowy rozsądek...

Panna, Waga i Wodnik: najbardziej lekkomyślne znaki zodiaku

Za najbardziej lekkomyślne znaki zodiaku zwykło uważać się Panny, Wagi i Wodniki. Chociaż często sprawiają wrażenie poukładanych, rzeczowych i nieprzeciętnie odpowiedzialnych, w głębi ducha wcale takie nie są. Emocje nierzadko biorą nad nimi górę. Robią to, co czują i nie myślą wcale o konsekwencjach swojego zachowania. Jest tylko tu i teraz. Ot, są po prostu nieroztropne i wciąż igrają z ogniem. 

Panny, Wagi oraz Wodniki przykładają wielką wagę do swojej intuicji. Nawet jeżeli rodzina, czy przyjaciele usilnie starają się je przekonać, że dana decyzja będzie miała fatalny wpływ na ich przyszłość i tak nikogo nie słuchają. Są zawsze przekonane o swoich racjach. Gdy po czasie okazuje się, że faktycznie zostały wpuszczone w przysłowiowe maliny, nadal obstają przy swoim. Co ciekawe, nie zmieniają wcale swojego postępowania. Nie uczą się na błędach, tylko opowiadają o tym, że miały pecha. Ponadto wymagają, aby wszyscy im współczuli. Nie znoszą krytyki. Jeżeli ktoś krytycznie skomentuje ich lament, mówiąc że przecież je ostrzegał, obrażają się na amen. 

Zobacz także: Kobiety o tym imieniu od zawsze uważano za zniewalające i nieprzeciętnie błyskotliwe. Oznacza „mocną, odważną”

Polecane wideo

Cudowna biżuteria na każdą okazję: tajemnicze amulety, bajkowe pierścionki, sensualne naszyjniki z perłami
Cudowna biżuteria na każdą okazję: tajemnicze amulety, bajkowe pierścionki, sensualne naszyjniki z perłami - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie