Przed nami tajemnicze zjawisko, dzięki któremu zobaczysz wszystko w innym świetle. To będzie czas wielkich zmian

Przygotuj się na momenty pełne niepokoju...
Przed nami tajemnicze zjawisko, dzięki któremu zobaczysz wszystko w innym świetle. To będzie czas wielkich zmian
Fot. Unsplash (A. Visuals/B. Jalahej)
27.06.2023

3 lipca o godzinie 13:40 znów będziemy miały okazję zaobserwować księżyc w pełnej krasie. Właśnie w tym czasie rozpocznie się tak zwana Burzowa Pełnia Księżyca. Możemy spodziewać się tego, że Księżyc będzie wówczas prezentował się nieprzeciętnie tajemniczo i spektakularnie. Stanie się bowiem nie tylko szczególnie duży, ale także i niestandardowo jasny. 

Zobacz także: Znaki zodiaku, którym nie sposób odmówić. Każdego potrafią owinąć sobie wokół palca

Co przyniesie nam tegoroczna Burzowa Pełnia Księżyca?

Czas Burzej Pełni Księżyca, określanej tak ze względu na częste wyładowania atmosferyczne, które mają miejsce w tym czasie, będzie bardzo niespokojny i trudny. Nie możemy liczyć wtedy tak jak w przypadku zeszłomiesięcznej Pełni Truskawkowej na umiarkowane napięcie emocjonalne. Początek lipca upłynie nam więc pod znakiem niepokoju i wielkich zmian.

Wszystkie problemy, które dotychczas zamiatałyśmy po dywan, nagle dadzą o sobie znać. Wszelkie złe wspomnienia, lęki, czy irytacje, o których chciałyśmy zapomnieć, ponownie zaczną zajmować w naszych umysłach wiele miejsca. Niestety nie uciekniemy przed nimi. Ta myśl przyniesie nam jednak mimo wszystko ulgę. Poczujemy, że nie możemy wiecznie się ich obawiać, a nasze życie zacznie układać się pomyślniej, jeżeli nareszcie odważymy się z nimi zmierzyć. 

W Burzową Pełnię Księżyca nie planujmy raczej wielu spotkań towarzyskich. Może bowiem dojść do tego, że zamiast miło spędzić czas z przyjaciółmi, skłócimy się z nimi. Wypełnijmy te niespokojne chwile aktywnościami w naturze. Zregenerujmy się, przemyślmy naglące sprawy i zacznijmy nowy pozytywny życiowy etap. 

Zobacz także: Czy związek z osobą spod tego samego znaku zodiaku może wypalić?

Polecane wideo

Niezwykły letni styl, który bije na głowę wszystkie inne trendy. Wygląda się w nim zjawiskowo
Niezwykły letni styl, który bije na głowę wszystkie inne trendy. Wygląda się w nim zjawiskowo - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.06.2023 22:42
13:40?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie