Czy związek z osobą spod tego samego znaku zodiaku może wypalić?

W wielu przypadkach relacja osób spod tego samego znaku zodiaku oznacza fiasko. Warto wiedzieć, że istnieją jednak odstępstwa od tej reguły.
Czy związek z osobą spod tego samego znaku zodiaku może wypalić?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/voguelifestylle)
06.06.2023

Bardzo ciężko o jednoznaczną odpowiedź, jak najlepiej dopierać się w pary, aby stworzyć harmonijny, udany związek. Jedni twierdzą bowiem, że receptą na szczęśliwe życie miłosne jest znalezienie partnera, który będzie do nich podobny. Są przekonani, że im więcej wspólnych cech osobowości, tym większa szansa na powodzenie relacji. W ich opinii ludzie, którzy mają taki sam typ charakteru i wyznają te same wartości, nie wchodzą w konflikty, nie ulegają pokusie niewierności i rzadko kiedy dochodzi u nich do jakichkolwiek nieporozumień.

Inni z kolei myślą, że perfekcyjny związek mogą stworzyć jedynie przeciwieństwa. W ich relacji nie będzie w końcu mowy o nudzie. Tacy partnerzy są podobno sobą nieustannie zafascynowani i wręcz nie mogą się sobą nasycić. Jak to wygląda, biorąc pod uwagę astrologiczny punkt widzenia? Czy relacja osób spod tego samego znaku zodiaku może przetrwać? 

Zobacz także: Śni o tym ogromna liczba osób będących w związkach. To znak, że relacja nie spełnia ich oczekiwań

Czy związek osób spod tego samego znaku zodiaku może się udać? 

W wielu przypadkach relacja osób spod tego samego znaku zodiaku oznacza fiasko. Są tak podobni, że już po kilku miesiącach bycia razem zaczynają się sobą nudzić i dopada ich przykra rutyna. W ich relacjach brakuje intrygującego smaku tajemnicy. Ot, grają w karty zbyt otwarcie. Błyskawicznie się docierają, odkrywając, że lubią podobne rzeczy i mają bardzo podobne opinie na rozmaite sprawy. Tematy do rozmów kończą się im więc zdecydowanie za szybko. Warto wiedzieć, że istnieją jednak odstępstwa od tej reguły. 

Idealny związek mogą stworzyć razem na przykład dwa Lwy. Ich w żadnym razie nie czeka nigdy związkowa rutyna. To nieprzeciętnie zmysłowi ludzie o wielkich temperamentach - niezwykle kreatywni, odważni, żadni przygód i kochający adrenalinę. Bardzo często się kłócą, jednakże nie przeszkadza im wcale odrobina napięcia. Potem szybko zapominają o konfliktach. Jeśli połączy ich wielkie uczucie, nie mogą bez siebie żyć. Tworzą lwi duet nie do pokonania. Pomimo zodiakalnego podobieństwa, świetnie się uzupełniają i w pełni rozumieją swoje potrzeby. Podobnie jest ze Strzelcami. I one mają szansę stworzyć razem długotrwałą poważną relację. Docenią w sobie wielki takt i empatię, której często brakuje im u innych znaków zodiaku. Będą żyły w idealnej harmonii, nie wchodząc sobie w drogę i zawsze się wspierając.  

Zobacz także: Życie tych znaków zodiaku nie należy do najłatwiejszych. Bardzo często mają pecha i regularnie przydarzają się im niemiłe incydenty

Polecane wideo

Najpiękniejsze letnie sukienki. Rządzą 4 fenomenalne style, które dodają mnóstwo uroku
Najpiękniejsze letnie sukienki. Rządzą 4 fenomenalne style, które dodają mnóstwo uroku - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie